esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

[MENTION=14529]Geakos[/MENTION] Τεχνικός Η/Υ

Πόσοι σου στείλανε πμ φίλε Ανέστη για να ξέρουν σε ποιό κατάστημα είσαι και

να τους βοηθάς με το RMA? :hehe:

Δώσε ονόματα ΤΩΡΑ :hehe:

BTW Κλοκάρεις καθόλου? :D

Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;kfVsfOSbJY0]

san to spiri sthn mapa ths einai h paraskeuh.......

εξέταση αυριο στις 8...... ξυπνημα στις 7.......

και διάβασμα.....σημερα....

but its Friday friday fridayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμισούλα :D

Πο τι είναι αυτά ρε γαμώτο. Και ο κολλητός μου έφυγε Σκωτία με την κοπέλα του, τα λέγαμε χθες για το internet, τους έβαλαν 50άρα γραμμή έτσι για αρχή. Έβαλε να κατεβάσει 11GB και μου λέει μέχρι να φάμε μεσημεριανό είχε κατέβει :hehe:

Εγώ εδώ που είμαι τώρα, πάλι βρίσκομαι κάμποσα χιλιόμετρα απ' το DSLAM και με 24άρα γραμμή πιάνω

4714298506.png

Χώρια ότι στήθηκε και TP-Link router στον πάνω όροφο + ένα TP-Link WiFi repeater κάτω + το αρχικό modem ώστε να μπορούν όλοι να κάνουν τη δουλειά τους έστω

0d41808f60af8871fa122b3b0f37ab1b.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμένα Γιώργο μου την ρίξανε από 30άρα 26άρα για να συγχρονίζεται..άσε Ουγκάντα!! Και μου λένε ότι αν την γυρίσω σε pstn απo isdn θα πάρω 1-2 πάνω αλλά θέλει 3-4 μέρες χωρίς ιντερνετ..και ποιος αντέχει χωρίς box 3-4 μέρες!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς στην υποβάθμιση είμαι με το internet. Μετά την αλλαγή σπιτιού, έπεσα από τα 250/250 στα 200/20 γιατί ο πρώην πάροχός μου δεν δίνει εδώ που είμαι...

Κλάφτα είμαστε...

730-albums185-picture53641.PNG

[MENTION=212]Nikos[/MENTION]..

Μου φαίνεται θα αλλάξω κουτί, επεξεργαστή, ψύξη και κάρτα γραφικών. Στο νέο σπίτι δεν πληρώνω ρεύμα οπότε ότι και να καίει το πισί, δεν με νοιάζει.

Link to comment
Share on other sites

Εξωφρενικές ταχύτητες, θέλω να κλάψω, μετά σκέφτομαι πως υπάρχουν άλλοι με 2-4ρες γραμμές κ νιώθω λίγο καλύτερα :hehe: καλός όπως πάντα :hehe:

Και σε τι πράγματα σκέφτεσαι να πας? Δεν περιμένεις να πάρουμε skylake-e?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς στην υποβάθμιση είμαι με το internet. Μετά την αλλαγή σπιτιού, έπεσα από τα 250/250 στα 200/20 γιατί ο πρώην πάροχός μου δεν δίνει εδώ που είμαι...

Κλάφτα είμαστε...

730-albums185-picture53641.PNG

[MENTION=212]Nikos[/MENTION]..

Μου φαίνεται θα αλλάξω κουτί, επεξεργαστή, ψύξη και κάρτα γραφικών. Στο νέο σπίτι δεν πληρώνω ρεύμα οπότε ότι και να καίει το πισί, δεν με νοιάζει.

Ζάχο τι είναι αυτά που μας κάνεις :( Θα βάλω τα κλάματα :hehe:

Περίμενε για κάτι πιο δυνατό από X99 δεν αξίζει να αλλάξεις τώρα ρει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω xeon ρε. Κανένα 5960Χ έλεγα να χώσω πάνω.

Με O/C δεν θα ποιάσει τα 4-4.2?

Μία 980ΤΙ έτσι για να υπάρχει, μία καλύτερη ψύξη και ένα κουτί το οποίο πρέπει να περάσει WAF.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν είναι μόνο οι υπηρεσίες που απολαμβάνει κάποιος στο εξωτερικό αλλά και οι ΤΙΜΕΣ! Για την 120αρα σύνδεση με 110 κανάλια (τα 40HD) HD decoder με δυνατότητα εγγραφής και απεριόριστα σταθερά και 60΄ σε Ευρώπη και Αμερική δίνω λίγο κάτω από 30?

Αφήστε δε για τα κινητά. Πλέον παίζουν προσφορές για απεριόριστα τα πάντα όλα και κάμποσα λεπτά roaming σε Ευρώπη και 7γιγα ίντερνετ με 20? - μπορεί να λέω και πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε ήλιο εμείς ρε!!!!!!!!!!!!!!!!! :hehe: Και τώρα πάω στην αγορά να φάω τον άμπακο, κοντοσούβλια κλπ!

Ενοείται θα τα άλλαζα όλα για δαύτα.. Αλλά εως τότε, κατεβάζω σφαιράτα βιντεάκια από Κρήτη και κωλομέρια να κουνιούνται στα beach bars :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now