esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Σκάει email, newsletter από hwbot, λέω ας δούμε τι έχει, φεύγει ο καφές στην οθόνη από τα γέλια. :shifty:

4651-albums675-picture60501.jpg

Θα είναι καλή μέρα σήμερα. :P

Aha! Είμαι και overclocker είμαι και σε focus :hehe:

Στείλε να το δώ ρε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Θα μας βγάλει το λάδι πάλι η Θρυλάρα στο μπάσκετ...

Λάδι ? άκουσα λάδι ?

Ένας φίλος πουλάει λάδι .. αν ενδιαφέρεσαι πες μου !

Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμιση της γραμμης στο σπιτι απο 200μβιτ στα 250μβιτ χωρις ενημερωση και χωρις εξτρα χρεωσεις...καθικια...

Edited by jax7480
Link to comment
Share on other sites

Aha! Είμαι και overclocker είμαι και σε focus :hehe:

Στείλε να το δώ ρε :hehe:

Μπα τζίφος, τίποτα. Μάλλον χρησιμοποίησαν το σεξουαλικό σου βλέμμα σαν click bait :shifty: γιατί δεν βλέπω τίποτα μετά.

Το link του youtube είναι αυτό,

[video=youtube;5akCQ5sXaKM]

αλλά ένα cameo κάνεις εκεί σε ένα μικρό παράθυρο γύρω στο 1:20.

Από την άλλη έχουμε κανονική συνέντευξη Astalavista και sofos1990 στα λυνξ στα δεξιά οπότε latest?cb=20130221021013.

:P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.

Άρχισα χτες να γράφω ένα πρόγραμμα για μέτρηση στατιστικών του επεξεργαστή. Αυτό που μετράει στην ουσία είναι σε πόσο χρόνο θα εκτελέσει ένα μεγάλο μέρος απλών λειτουργιών σε επίπεδο καταχωρητών. Ο λόγος που το έφτιαξα είναι να μετρήσω το Bottleneck που έχουν οι AMD επεξεργαστές σε λειτουργίες Float, επειδή το Float Register stack μοιράζεται ανά 2 πυρήνες. Τα αποτελέσματα είναι παρακάτω.

rLcw9Ev.png

Ακόμα είναι σε Development φάση το πρόγραμμα. Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα, πείτε μου! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Μετα απο ταξίδι 3 ωρών με πολυ βροχή επιτέλους έφτασα.

Προσοχή σε όσους κινούνται στην Θεσσαλία οι δρόμοι έχουν κρατήσει πολυ νερό!

Sent from my iPhone 6S 

Link to comment
Share on other sites

Κάτι για όσους έχουν iphone! Μην το δείτε οι άλλοι γιατί μπορεί να μου πάθετε τίποτα :hehe:

[video=youtube;Knzk2c9fzvw]

μπράβο ρε! για άλλη μια φορά οι χρήστες του γιοτοτηλεφωνου ανακάλυψαν την Αμερική! well done! :hehe:

Sent from my Lenovo A7010a48

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε! για άλλη μια φορά οι χρήστες του γιοτοτηλεφωνου ανακάλυψαν την Αμερική! well done! :hehe:

Sent from my Lenovo A7010a48

δεν εχει εφευρεθει ακομα η απενεργοποιηση animations σε ολο το συστημα, και πρεπει να τις κρασαρεις με κολπο για να φυγουν

oh wait, δεν ειμαστε στο 2006?

Link to comment
Share on other sites

μπράβο ρε! για άλλη μια φορά οι χρήστες του γιοτοτηλεφωνου ανακάλυψαν την Αμερική! well done!

Ρε...τσιν τσαν τσον!!!!

δεν εχει εφευρεθει ακομα η απενεργοποιηση animations σε ολο το συστημα, και πρεπει να τις κρασαρεις με κολπο για να φυγουν

Εδώ τις κρασάρεις ελεγχόμενα..εκεί σου κρασάρει ανάλογα με τα κέφια :hehe:

attachment.php?attachmentid=60600&stc=1

index.png

index.png.02118f1a90606615e244b09f9a6587

Link to comment
Share on other sites

Ναι οι hatters σου φταίνε που δεν έχει βάλει στο μενού ή εταιρεία κουμπί on/off, και πρέπει να ''κρασαρεις ελεγχόμενα''(και αυτό feature :hehe:) για να απενεργοποιήσεις τα animations.

Κοίτα με τι ασχολούμαστε το 2016!!! mercy ρε! :hehe:

Sent from my Lenovo A7010a48

Link to comment
Share on other sites

Τη φωτογραφία με τη μουντάδα που την πάτε; Τέτοια έχουμε κ εδώ και για κάνα 3μηνο άμα λάχει ναουμ.. Αλλά οι iphoniόλες μπορεί κ να σου πουν οτι είναι μια χάρα μέρα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβάσω αύριο από το λιμάνι του Ρεθύμνου άμα έχει ήλιο! ΝΟΤ έχει δεν έχει θα βάλω :hehe: Κάνε like παραπάνω!!

Το ξαναγύρισα στο κανονικό του, είναι πολύ απότομο, αυτό κάνει για κανά παλιό iphone που δεν κουνάει, που θυμίζει android δλδ :hehe:

edit γιατί κολλάει...

[video=youtube;28E8WKZ614w]

:hehe:

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now