esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα... Χάλια τριήμερο, κακός καιρός, λίγο φαί, καθόλου σεξ... Τώρα αναγκαστικά, στο επόμενο τριήμερο πρέπει να έχει ήλιο, διπλάσιο φαγητό και αχαλίνωτο σεξ για να αναπληρώσω... :hehe::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!

Δεν θα ρωτησω για τιμή γιατί θα μου πέσουν τα μαλλιά.

Θα βρω κατι παρόμοιο.

Sent from my iPhone 6S 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρεν :)

Replica δεν θέλω

Προτιμώ να πάρω κατι επώνυμο και να ειναι παρόμοιο!

Βγάζει η BBS παρόμοιο σχέδιο.

Sent from my iPhone 6S ο£Ώ

Επειδη αυτον τον καιρό ψάχνω κι εγω για bbs rs/rm εχω πέσει πάνω σε διάφορους seller

rochfordtyres on eBay

wheels.warehouse on eBay

και εδώ ειναι αυτή που ψάχνεις, σε replica φυσικά, το οποίο δεν σημαίνει απαραίτητα οτι είναι μούφα!

19" Gunmetal Polished Alloy Wheels 5x112 Fits Audi S3 RS6 TT Skoda Octavia | eBay

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Η Toyota μου έστειλε γράμμα να πάω να αλλάξω τον αερόσακο του συνοδηγού τσάμπα στην αντιπροσωπεία...γιατί να μην πάω αν παίζεται η ασφάλεια του ανθρώπου που κάθεται δίπλα μου! Λέει στο γράμμα ότι θα ανοίξει αλλά δεν θα ανοίξει τέρμα σε περίπτωση ατυχήματος...

Άσχετο εντελώς, εκτός από την raidsonic πχ όπως αυτό, ξέρουμε καμιά άλλη εταιρεία που να φτιάχνει enclosures με usb 3.1?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρεν :)

Επειδη αυτον τον καιρό ψάχνω κι εγω για bbs rs/rm εχω πέσει πάνω σε διάφορους seller

rochfordtyres on eBay

wheels.warehouse on eBay

και εδώ ειναι αυτή που ψάχνεις, σε replica φυσικά, το οποίο δεν σημαίνει απαραίτητα οτι είναι μούφα!

19" Gunmetal Polished Alloy Wheels 5x112 Fits Audi S3 RS6 TT Skoda Octavia | eBay

Ευχαριστώ! ?

Sent from my iPhone 6S 

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε τεχνικός από την dell να μου αλλάξει οθόνη και μητρική σε ένα laptop, χτες τους πήρα τηλέφωνο! Απίθανο service, βέβαια η οθόνη ήταν σπασμένη και θα έρθει ξανά αύριο αλλά οκ τι να πω...respect!!

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε τεχνικός από την dell να μου αλλάξει οθόνη και μητρική σε ένα laptop, χτες τους πήρα τηλέφωνο! Απίθανο service, βέβαια η οθόνη ήταν σπασμένη και θα έρθει ξανά αύριο αλλά οκ τι να πω...respect!!

αυτο ειναι το στανταρ στο us εδω και πολλα χρονια

αφου συμβαινει και εδω, μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now