esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

λοιπον απο εμενα αντιο προς το παρον.... εξετασεις και μπολικες φετος παιζονται και πολλα....... απο ιουνιο θα με δειτε πιο πολυ ενεργο να ξεκουρασω και το παλικαρι μου τον [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION]. Ηταν απο τα καλυτερα πραγματα π εγιναν φετος για μενα το να μπω στην ομαδα και ευχαριστω ολους για την υποστηριξη. αντε καλο καλοκαιρι και τα λεμε σε κανα μηνα αφοτου τελειωσουν οι γαμ@@@@@ς εξετασεις..:love_heart:

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αφού έχουμε να δουμε 1080ti και την πανάκριβη χωρίς νόημα Titan χαχα.. Απίστευτη δύναμη ψήνομαι άσχημα για sli!!!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

επειδη ο @venisk θυμωσε για το αντιο.... εγραψα πρωτο μαθημα, νταξει περασα ελενη ηταν ουτως η αλλως δεν τα εχω εγω με αυτα μαθηματικα και τετοια ειμαι καλος, οποτε μπορεσα και μπηκα λιγο στο αγαπημενο μερος μιας και τελειωσα και διαβασμα. οσον αφορα την 1080, εγω περιμενω να δω τι θα κανουν οι pro overclockers Dancop, Smoke, FireKillerGR κλπ κλπ. Ηδη βλεπουμε τρελα score με 980 Tis οποτε με 1080 ακομα καλυτερα

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Βασικά καλησπέρα σας!

Γύρισα, τελειώσα με τα τρεξίματα, είμαι πάλι δικός σας...μέχρι τις 28 βασικά που πάμε 2 εβδομάδες Taiwan δηλαδή :hehe:

Όποιος θέλει χάρες, χατήρια (και αγορές :P) μου καταθέτει από τώρα με ένα 10% επιπλέον και κάνω delivery στις 13/06 που γυρίζουμε!

Χαρές μην κάνετε, το hardware έχει παρόμοιες τιμές με εδώ!

Sex toys όμως...σίγουρα έχει μεγαλύτερη γκάμα και καλύτερες τιμές απ'ότι εδώ! :P

Πάμε πάμε...10 μερούλες για ban και παράπονα!

Εδώ θα είμαι για πάρτη σας!

BTW το νέο hwbox παίρνει μορφή σιγά σιγά!

Σε 2 μήνες maximum θα είμαστε επάνω!

Ωραία, και δεν ήξερα που να πάω διακοπές φέτος...θα τις κάνω στην Αθήνα :hehe:

Booya!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Κρίμα για τη Λιβερπουλ αλλά αυτή η Σεβίλλη το έχει κάνει μονοπώλιο... Πέρσι είχε τον Μπάκα o οποίος ξέκινησε να παίζει μπάλα στα 20 του και πριν έκοβε εισιτήρια στα λεωφορεία.

Φέτος μάθαμε ότι ένα μπακ σου γυρίζει το παιχνίδι, βάζει δυο γκολ και καληνύχτα σας... Οι ποδοσφαιρικοί τελικοί είναι αθλητικά event στα οποία συμμετέχουν 11 ποδοσφαιριστές από κάθε ομάδα και στο τέλος χάνει η ομάδα που έχει προπονητή τον Κλοπ!

Link to comment
Share on other sites

Βασικά καλησπέρα σας!

Γύρισα, τελειώσα με τα τρεξίματα, είμαι πάλι δικός σας...μέχρι τις 28 βασικά που πάμε 2 εβδομάδες Taiwan δηλαδή :hehe:

Όποιος θέλει χάρες, χατήρια (και αγορές :P) μου καταθέτει από τώρα με ένα 10% επιπλέον και κάνω delivery στις 13/06 που γυρίζουμε!

Χαρές μην κάνετε, το hardware έχει παρόμοιες τιμές με εδώ!

Sex toys όμως...σίγουρα έχει μεγαλύτερη γκάμα και καλύτερες τιμές απ'ότι εδώ! :P

Πάμε πάμε...10 μερούλες για ban και παράπονα!

Εδώ θα είμαι για πάρτη σας!

BTW το νέο hwbox παίρνει μορφή σιγά σιγά!

Σε 2 μήνες maximum θα είμαστε επάνω!

Ωραία, και δεν ήξερα που να πάω διακοπές φέτος...θα τις κάνω στην Αθήνα :hehe:

Booya!

εναν σαμοβαρι εεε Godavari + μικρουλα m/b plix. :D

για τα sex toys θα εχεις πμ. ^^

Link to comment
Share on other sites

PCάκια από 29.90? Οο

Παίζει εκεί μέσα να υπάρχουν διαμάντια CPU και τίποτα BH5 [MENTION=23]Stelaras[/MENTION]

Ξεπάστρεμα Τιμών - COMPAQ, DELL, FUJITSU, HP, IBM, LENOVO, OEM | COSMODATA STOCK & REFURBISH

BH5 δεν παίζει σε τέτοια μηχανήματα ρει, αλλά άνοιξα πολλά από αυτά και βλέπω πολύ Pentium/Celeron S478 :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now