esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ελένη, να ξέρεις το δίπλωμα είναι η καλύτερη λύση για να μην πίνεις!

Όσο ήμουν Αθήνα πολύ σπάνια έπινα γιατί πάντα οδηγούσα τώρα που έφυγα απλά πίνω κάθε μέρα γιατί δεν οδηγώ εδώ :hehe:

Έλα τώρα που δεν έπινες όταν ήσουν Αθήνα, ξέρεις εσύ :hehe:

Μπράβο [MENTION=4851]Hp2[/MENTION] για το δίπλωμα :T: άντε και με προσοχή στο δρόμο μαν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ελένη, να ξέρεις το δίπλωμα είναι η καλύτερη λύση για να μην πίνεις!

Όσο ήμουν Αθήνα πολύ σπάνια έπινα γιατί πάντα οδηγούσα τώρα που έφυγα απλά πίνω κάθε μέρα γιατί δεν οδηγώ εδώ :hehe:

Το ξέρω και είναι το μοναδικό που δεν μ' αρέσει :P

Μπράβο @Hp2 για το δίπλωμα :T: άντε και με προσοχή στο δρόμο μαν :hehe:

Ευχαριστώ Γιώργη! Σίγουρα θα προσέχω πολύ, ειδικά μέχρι να νιώσω άνετα!

Link to comment
Share on other sites

Οδηγείς μετά από αυτό απλά νιώθεις σαν να είσαι σε πίστα του need for speed :hehe:

Μόνο που τα αντανακλαστικά σου είναι χάλια και πηγαίνεις πολύ αργά, αλλά νομίζεις ότι είσαι στο NFS μέσα :hehe: Και ναι όντως δεν υπάρχει reset οπότε προσοχή και καλό είναι να αποφεύγεται η οδήγηση ό,τι και να 'χει πάρει κάποιος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει reset το real life :P

Συμφωνώ. Έχει άλλη απόλαυση βέβαια αλλά αυτό που λες είναι σημαντικό και δεν είσαι σε κλειστή πίστα αλλά διατρεχουν και άλλοι κίνδυνο μαζί σου. Σαφώς καλύτερα ένα ταξί.

Link to comment
Share on other sites

magkes γιατι ασπρο φοντο πονανε τα ματια μου πειτε μου οτι μπορω να το αλλαξω καπως γιατι αλλιως θα μπω οταν το ξαναλλαξετε.......

Link to comment
Share on other sites

Η Mazda ακόμα παραμένει η μόνη ιαπωνική εταιρία που έχει κερδίσει το Le Mans μιας και η Toyota έμεινε πάλι,

bird.jpg

, έφτασε στην πηγή και δεν ήπιε νερό και άλλα τέτοια γνωμικά.

Link to comment
Share on other sites

Κανγκούρεψα το αμάξι με led στα φώτα για τις πινακίδες και νιώθω πολύ need for speed. Ο [MENTION=461]George_o/c[/MENTION] με καταλαβαίνει. :shifty:

_________________

In other news, half life 3 confirmed? :P

4651-albums675-picture66127.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now