esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα επιφέρει και άλλα δημοψηφίσματα για έξοδο από τα υγιή οικονομικά κράτη. Πιθανολογώ πως τα επόμενα θα είναι προς Σκανδιναβικές χώρες

Link to comment
Share on other sites

i am back manitoooooosss. μετα απο 7 μερες σκι και wakeboard καθως και εναν τραυματισμο μετα απο χτυπημα στα βραχια πιστευω οτι το καλοκαιρι ξεκινησε πολυ κλαααα. επισης πηρα απολυτηριο γυμνασιου με 15, ικανοποιημενος αρκετα αν λαβουμε κατα νου πολλες βλακειες μ φετος. τεσπα, γυρισα, καλο σκ και καλησπερα απο εμενα

Edited by GreeKpHantom
Link to comment
Share on other sites

Τι μου θυμησεις τωρα. Απολυτήριο που δεν εχω επειδη έμεινα φυσική και χημεία..μεσος ορος 17.5 τοτε. Βλεπει έτυχε να πέσω σε θεια και μπάρμπα καθηγητές που δεν τους πήγαινα. Πως λενε; καθε εμπόδιο σε καλο..Κακο δεν επαθα...ειμαι καλα και ετσι με δικη μου επιχείρηση σημερα.

Κι αλλη φορα να αφησεις τα βραχια εκει που ειναι..λαχταρισες της καραβιδες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι μου θυμησεις τωρα. Απολυτήριο που δεν εχω επειδη έμεινα φυσική και χημεία..μεσος ορος 17.5 τοτε. Βλεπει έτυχε να πέσω σε θεια και μπάρμπα καθηγητές που δεν τους πήγαινα. Πως λενε; καθε εμπόδιο σε καλο..Κακο δεν επαθα...ειμαι καλα και ετσι με δικη μου επιχείρηση σημερα.

Κι αλλη φορα να αφησεις τα βραχια εκει που ειναι..λαχταρισες της καραβιδες!!!!

ασε ασε ευτυχως ηταν τελευταια μερα των προπονησεων και τις 3 προπονησεις που εχασα θα τις κανω το αλλο σκ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

πηρα νεα καρτα, την Gtx 670.

Υπαρχει ενα θεμα...εχει χαμηλη αναλυση η οθονη και δεν με αφηνει να εγκαταστησω τον οδηγο.

Τι λαθος κανω?

Το εφτιαξα..

Edited by giannis13
Link to comment
Share on other sites

άλλαξα καλώδιο στα ακουστικά και νομίζω πως έφτιαξα το μηχάνημα που σβήνει / επαναφέρει την μνήμη από το men in black πονοκέφαλος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ο οδοστρωτήρας των καρτών ο κυρίαρχος του vfm ο απόλυτος άρχοντας της κατηγορίας καίει μητρικές???

Link to comment
Share on other sites

Με έχει πιάσει η μανία να χαλάσω λεφτά σε hardware και έλεγα να πάρω 6700Κ να benchάρω πάλι στο SS. Μου έκοψε τη φόρα ο Σόφος και μου είπε να περιμένουμε Kabylake από Σεπτέμβρη-Οκτώβρη, 5GHz αέρα και άλλα τέτοια ωραία. Δε κρατιέμαι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now