esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Σύμφωνα με το tomshardware και η GTX960 τράβαγε πάνω από το όριο του pci-e, κάθε μέρα τρέχει η πυροσβεστική να σβήσει τις φωτιές από τις κάρτες. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνεις μια vfm 480? Να ζεις με την αγωνία...θα κάνει τσάφ?

Εφόσον έχει σχεδόν ίδιες επιδόσεις με την 290Χ μου, δεν την αλλάζω την 290Χ. Έτσι κι αλλιώς το PC εδώ το χρησιμοποιώ κυρίως για δουλειά και πότε πότε κάνα παιχνίδι - το ότι ανεβάζει θερμοκρασίες εκεί και καίει περισσότερο, χέστηκα είναι μια στο τόσο :hehe:

Τον Νοέμβρη που τελειώνει η σεζόν και θα κατέβω πάλι στα Χανιά, εκεί θα πάρει πόδι ο Q8400 με την 775 μητρική και 2x2GB DDR2 μνήμες. Στη θέση τους θα δω τι θα πάρω. Γέρνω προς nvidia αυτή τη φορά, θα δούμε :D

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έχει σχεδόν ίδιες επιδόσεις με την 290Χ μου, δεν την αλλάζω την 290Χ. Έτσι κι αλλιώς το PC εδώ το χρησιμοποιώ κυρίως για δουλειά και πότε πότε κάνα παιχνίδι - το ότι ανεβάζει θερμοκρασίες εκεί και καίει περισσότερο, χέστηκα είναι μια στο τόσο :hehe:

Τον Νοέμβρη που τελειώνει η σεζόν και θα κατέβω πάλι στα Χανιά, εκεί θα πάρει πόδι ο Q8400 με την 775 μητρική και 2x2GB DDR2 μνήμες. Στη θέση τους θα δω τι θα πάρω. Γέρνω προς nvidia αυτή τη φορά, θα δούμε :D

Λες να το αλλάξω και εγώ που εχω το ίδιο σύστημα? :hehe:

Γιώργη, θυμάσαι εκείνο το url που είχες φτιάξει και τραβούσε post των τελευταίων 10 ημερών?

Μήπως το έχεις πουθενά πρόχειρο?

Καλημέρα κόΖμε! Τι κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ειμαι πιο ωραιος απο τον [MENTION=1118]venisk[/MENTION] :hehe: :hehe:

Ναι, συμφωνώ (συγνώμη Νίκο, θα σε φτιάξω στην επόμενη πρόταση). Αλλά ο Νίκος είναι ανύπαντρος και ωραίος τυπάς!

Ψάχνουμε την ουσία εδώ Σπύρο...όχι την εξωτερική εμφάνιση :hehe:

Θες ένα πρωινό μπανακι από το homtom? Χαχα

84dd11fee74d59efef485b8c4bf2829f.jpg

Sent from my HT3 Pro using Tapatalk

Μας έχει πάει εκεί ο Κόρκος ρε! :D

Link to comment
Share on other sites

Ελεύθερος (σχεδόν) και ωραίος φίλε.. Λυπάμαι χαχαχα.. Χάλια γοριλα περνάμε χάλια!!!

b9aea1a5efc6b6fb151aeb455aa37d81.jpg

Sent from my HT3 Pro using Tapatalk

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Νικζζζ έχεις μείνει πίσω το χουμε πει σελίδες πίσω είναι vintage ο ψαγμενος κινεζος... Σπύρο είναι τραγικές οι φωτός αλλά στο λόγο μου το κινητό πάει κομμάτια... Τ άλλο σκ σου χω σπέσιαλ από άλλο μέρος με την d5500 για να λείπει η θολούρα εντελώς...

Sent from my HT3 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ο εκφωνητής ήταν αστείος, μιλούσε περιφρονητικά για μια μικρή ομάδα μιας χώρας μικρότερης από το Ηράκλειο και ξεχνάει ότι η δική του εθνική δεν παίζει πουθενά!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now