esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

10 hours ago, sofos1990 said:

Καλημέρα!!!

Τελικά έφτιαξε το Tapatalk στο iOS; :hehe: @Dimitrios1971

 

 

Δεν ξέρω ντεν ξερω /δεν δοκίμασα....ποιος το μαμάη αυτο;:P

 

προς το παρόν έχουμε αλλα θέματα..χτες δάμασα:whip: εναν 0730143308755 / YD195XA8AEWOF με ενα 4712900799453 / 90MB0UV0-M0EAY0 ...με είχαν βγάλει την ψυχή τα  SSD σε Raid 0. :whistling:

Το 4712900799453 / 90MB0UV0-M0EAY0 είχε την εντύπωση ότι θα ήθελα και raid στους HGST..παν τα αρχεια. :stars:

 

Ευτυχώς που τα έχουμε και στον extern!!:gizmo:

 

ΥΓ: απο τους 4ρισ SSD 850 Pro ανακάλυψα ότι οι 2 είναι μάλλον σύντομα of (λες ρε μπα και φταιει ο Firefox) δεν κάθονταν το raid με τίποτα. Μόλις πήγαινα να περάσω τα Chipsatz ετρωγα BlueScreen:hysterical:

 

ΥΓ2: Κάνω επανακίνηση και επανέρχομαι με "ελληνικη" γραφή:anonymous:

 

Εντιτ: "ελληνικη" γραφή

 

   
Edited by Dimitrios1971
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες Απο το  ZENITH και Nadir απαναφορα στο ZENITH EXTREME... εμπλεξα με νεα μητρική (αποδείχτηκε οτι τελικά είμαστε βεταδοκιμαστες)  χορεύοντας με τα Bios για να δω μέχρι ποιο θα κάτσει οπως θέλω εγω και οχι όπως θέλει αυτό/ην.
Οδύσσεια σαs λέω. Είπα πως στο τέλος οτι αν δεν κάτσει κάποια θα κάτσω στην Κίρκη!!!! :P

 

 

Edit: Η μαγεία του unboxing

 

 

 

Edited by Dimitrios1971
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, stavros said:

Καλημέρα, τι τσιγγουνιες είναι αυτές, πουληστε από 1/5 bitcoin και γίνατε. Τόσα έχετε :P

19.000 $ στην Κορεα, Αν δεν πανε 30.000 μεχρι την Τεταρτη δεν πουλαω τιποτα :harhar:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stavros said:

Κατάλαβα εσύ το πας για sli

εδω δεν υποστηρίζει  NV Link με 600 $ ττην γεφυρουλα. Και ύστερα το sli πέθανε όπως το ξεραμε:P

 

 

Δες στο ποστ που εκανα

 

Edited by Dimitrios1971
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now