esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Τροχαίο ατύχημα με Tesla στην Ελλάδα

https://www.reader.gr/news/aytokinito/sti-florina-proto-eyropaiko-atyhima-toy-tesla-model-3

 

Update:

Σε νεότερη ανάρτησή του, αναφέρει ότι επικοινώνησαν μαζί του από την Tesla και του πρότειναν να μεταφέρει το αυτοκίνητο στις Η.Π.Α. για να εξακριβωθεί τι έγινε ακριβώς. Ο Xue αντιπρότεινε την μεταφορά του Model 3 σε κάποιο ευρωπαϊκό κέντρο επισκευής της Tesla. Ο εκπρόσωπος της εταιρίας στην Ευρώπη του πρότεινε να το μεταφέρει στην Αυστρία, ωστόσο ο οδηγός φάνηκε αρνητικός, τονίζοντας ότι πιθανόν είναι πιο δαπανηρό να το πάει στην Αυστρία από το να επιστρέψει το όχημα στις ΗΠΑ με πλοίο.

Edited by asder
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Του πρότειναν να το στείλει προκειμένου να βγάλουν τα συμπεράσματά τους (όφελος δικό τους) με δικά του έξοδα;

 

Μπα, δεν πρόκειται να αγοράσω Tesla.

Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2018 at 9:26 AM, Spirosssss said:

Έχει θέμα το ταπατοκ ή μόνο σε μένα το κάνει; Δεν μπορώ να κάνω log in αλλά notifications έρχονται κανονικά από το site.. LoL!

 

Είχα κι εγώ θέμα πριν καμιά εβδομάδα με τη σύνδεση αλλά δεν έχω κάνει ξανά δοκιμή.

Link to comment
Share on other sites

παει ο δισκος την ωρα του μπακ απ. :hehe:

ευτυχως προλαβα να παρω καποια αρχεια αλλα ηταν ηδη στο 50% η υγεια του εδω και χρονια.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

ο δισκος χτες εξαφανιστηκε κατα τη διαρκεια μπακ απ και εμφανιστηκε παλι μετα απο σβησιμο του υπολογιστη. κατι σαν το νησι στο lost ενα πραγμα.:hehe: το παραδοξο των παραθυρων, οπως λεμε το παραδοξο των υπερχορδων. :hehe: ευτυχως τραβηξα παλι μερικα αρχειακια, κυριως μουσικη αν και ολα πλεον βρισκονται στο youtube οποτε δε μου χρειαζονται. φοτος απο hddscan, απο crystal disk δε χρειαζεται να ανεβασω, χαλασμενος εγραφε.:hehe: ενας παλιος pata ηταν, maxtor diamond 200ρις. μαλλον ειχαν πολυ καρβουνο τα διαμαντια και χτυπησε γρηγορα.:hehe: καλημερα!!!

 

 

WP_20180530_17_35_18_Pro.jpg

WP_20180530_17_39_32_Pro.jpg

Edited by conroe
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now