esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Γιαούρτι έχει γίνει.....

καλημέρες...χωρίς pc 3 εβδομάδες και δεν διαφαινεται να έχω για την επόμενη....και είμαι καλά.

αμα δεν σου κάτσει απ'την αρχή όπως τα υπολογίζεις , στραβώνουν τα πάντα

Link to comment
Share on other sites

4η φορά μεγάλο πρόβλημα οι γραμμές στην Σταμάτα το τελευταίο 3μηνο...

Συνολικά σε αυτό το τελευταίο τρίμηνο έχει μείνει η ευρύτερη περιοχή της Σταμάτας δίχως τηλέφωνο και internet για 40 μέρες...

Τις μέρες δε που δούλευαν το τηλέφωνο και ίσως το internet είχαμε συνακρόαση με διάφορους συνδρομητές, και όχι μόνο... δεν είχαμε μόνο συνακρόαση, αλλά ΧΤΥΠΑΓΕ και το τηλέφωνο μου στους άλλους συνδρομητές...

Από προχθές το βράδυ πάλι συνακρόαση και ηλεκτρονικός θόρυβος στην γραμμή που επί το πλείστον ρίχνει το internet για αρκετή ώρα... και η όλη φάση είναι ότι αυτή την βλάβη την είχαμε πάθει μόλις 1μιση βδομάδα πριν, και τους πήρε 7 μέρες να την φτιάξουνε έπειτα από ημέρες μπινελικώματος και καταγγελιών...

Απλά απίστευτοι οι άνθρωποι.

Δεν ξέρω πόσο ακόμα θα αντέξω και αν βρω κανέναν από τους ζογκλέρ τεχνικούς τους και τον κάνω μαύρο στο ξύλο....

Link to comment
Share on other sites

Έλα, τώρα που έχεις το "τηλέφωνο" μπορείς να ζητάς "μίζες" :hehe::hehe::hehe:.

καλά, μια βδομάδα είπανε, μην νομίζεις. και ρε φίλε, είμαι 3 μηνες με disconnects, έλεος δλδ!

Junior Παρασκευή ήρθε :D

Καλημέρα :P

ναι αλλά δεν έχει ταξιδάκι :(

Link to comment
Share on other sites

Πάρε την γυναικα:kiss:... και πηγαίντε κάπου εδώ κοντά :P

Δεν χρειάζεται να είναι ταξίδι:D

η γυναίκα είναι άρρωστη σπίτι από την Τρίτη :(

οπότε δεν έχει τίποτις

Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία να bench-άρεις λίγο τον Q9650 Ανέστη, go go :hehe:

Σήμερα το απόγευμα έρχεται το κολλητάρι από Ηράκλειο για benching με έναν Ε8200. Του έχω κολλήσει το μικρόβιο και θέλει να μάθει τι και πως. Αλλά όπως λέει και ο zesths είμαι noob-ας, πως θα του μάθω αφού δεν ξέρω; :hehe:

Όφου και πρέπει να πάω πανεπιστήμιο το απόγευμα. Μίκρο 2 μας έβαλε ασκήσεις και θέλει να του τις πάμε την Δευτέρα, μετράνε λέει στο 10% του βαθμού του εξαμήνου. Θα της αντιγράψω από τη Ντέπη και εγώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε ασχολήσου με τις GeiL. Ο Πεππίτο όπου να 'ναι τελειώνει :D

Άσχετο... έπρεπε να ήσασταν πανεπιστήμιο να δείτε τι κάναμε της Ρένας προχθές. Εκεί που καθόταν ανέμελα και ωραία με το τσιγαράκι, πήγαμε και την δέσαμε. Παπ παπ παπ, δέσιμο :hehe:

4614af4028397885.jpg

Link to comment
Share on other sites

Γιουχου!!! Τι λέει όλα και όλοι καλά??:D:D

Σήμερα έχει πάρτυ με τον Μετζέλο από τα Ημις;) και πριν από αυτό καλεσμένοι στον κρητικό

φοιτητικό σύλλογο...Άρα καταλαβαίνετε τι έχει να γίνει απόψε:D:D

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει μαν...:D

To καλοκαίρι είχαν έρθει όλοι οι Ημις για συναυλία και αφού τέλειωσαν έπαιζε μουσική ο Πρύτανης

rnb τραγουδάκια και ήταν καλός..;)

Βρε χαβαλέ να έχει και θα είναι μια χαρά...θα έχουμε πιει και τις ρακές μας...ωχ αμάν...:P:p

Link to comment
Share on other sites

Dear Mr. Racer

Thank you for the response.

While processing a replacement for your G9 Laser Mouse, I found out that it is out of stock. However, I can replace it with a G9x Laser Mouse.

Please let me know if you find this arrangement satisfactory that I may process the fulfillment right away.

Ε τι να κάνω.. θα δεχτώ.. έχω άλλη επιλογή; :(:(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now