esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καληνύχτα girls :hehe:. Δεν μπορώ να βλέπω άλλα 3DMark, 14 ώρες σερί τα έβλεπα με το κολοσύστημα που έμπλεξα πάλι θα τιναχτεί το μυαλό μου :hehe:. Άκου εκεί να μην παίζουν οι μνήμες στα 417MHz (834MHz DDR) @ 5-5-5-15 2T @ 2.2V. Ο Χριστός και η Παναγία. Παίζει το σύστημα του Λευτέρη να έχει τις χειρότερες DDR2 ever. Max παίζουν στα ~900MHz @ 5-6-6-20 2T tRFC = 42 με 1.9V ρεύμα. Παραπάνω ρεύμα δεν βοηθούσε, μέχρι εκεί ήταν :hehe: Και όλα αυτά με θερμοκρασία δωματίου κάτω από 20 βαθμούς Κελσίου. Η μητρική πάλι άλλο φρούτο... Gigabyte P35-SG3. 1.4V δίνεις στο bios, 1.344V βλέπεις στα windows. Έδωσα μέχρι και 1.6V (stock cooling), αλλά είδα 109*C στο bios και σταμάτησα (αυτό ήταν πριν ανοίξω air condition :hehe:)

Πάω να την πέσω γιατί έχει 8600GT όταν ξυπνήσω :hehe:

4614af52e7e30243.jpg

4614af52e7e4c341.jpg

4614af52e7e7d450.jpg

P.S. Αυτό το fail σύστημα δεν είναι δικό μου, είναι του κολλητού μου που ήρθε για να τον ξεναγήσω στο Ρέθυμνο σήμερα το βράδυ. Απλά χθες είπαμε να καούμε λίγο, γιατί του αρέσουν αυτά και άρχισε να ψάχνεται. Τα Marlboro είναι δικά του. Περιττό νομίζω, θεωρώ να αναφέρω ότι αφού κάπνισε και τα δύο πακέτα όλο το βράδυ, ξεράθηκε πριν λίγο για ύπνο και με άφησε μόνο μου :hehe: Πάω και εγώ να την πέσω.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα mates!!!

Ιάσονα πολύ μάπα ο ΔΜ χτες όσον αφορά την μουσική...:P Παρολ' αυτά είχε χαβαλέ ο τύπος με τις

βλακειούλες που έλεγε:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Σακηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη.

Που είσαι ρε?

Καλημέρα Chris. Levadia city ή the Barbados of Levadia όπως είπε και ο φίλοσ Gor πιο παλιά.:hehe: Θα κατέβω απογευματάκι κάτω γιατί δεν μπορώ μακρια από το υπόγειο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Αμάν αυτά τα τηλέφωνα δεν σε αφήνουν να κοιμηθείς:P:p

Κοιμήθηκα στις 5μιση βλέπετε γιατί τεστάριζα τον νέο επεξεργαστή....:D

Link to comment
Share on other sites

Post #7665....

Βασικά είναι για τον μπιπ ο ΔΜ όσον αφορά την μουσική που έβαζε και γενικά ότι αλλαγή έκανε

αποτυχία:D:D

Παρολ' αυτά είχα χαβαλέ γιατί έλεγε κάτι χαζομάρες:P:p

Επίσης είχε καλό και πολύ κόσμο σε σχέση με τις άλλες παρασκευές;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now