esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ρε μαγκες για πειτε μου τη γνωμη σας εσεις που γραφετε και σε ξενα φορουμ..

ειναι καθαρα ΕΛΛΗΝΑΡΑΔΙΚΟ φαινομενο να ποσταρει καποιος ερωτηση, να αφιερωνεις χρονο απο τη ζωη σου αρχικα να ασχοληθεις κ επειτα να απαντησεις και να στη λεει κ απο πανω?

Και γενικα ο ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ να παιρνει την καθε απαντηση παντα με τη στραβη εννοια εστω και αν γραπτως, ισως να μην γινεσαι τοσο "κατανοητος"..

Γενικα μου φαινεται ο καθενας ψαχνεται να πιαστει απο μια λεξη, μια λαθος διατυπωση, για να την πει στον αλλο.. Και εξω τοσο κοπανοι ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαγκες για πειτε μου τη γνωμη σας εσεις που γραφετε και σε ξενα φορουμ..

ειναι καθαρα ΕΛΛΗΝΑΡΑΔΙΚΟ φαινομενο να ποσταρει καποιος ερωτηση, να αφιερωνεις χρονο απο τη ζωη σου αρχικα να ασχοληθεις κ επειτα να απαντησεις και να στη λεει κ απο πανω?

Και γενικα ο ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ να παιρνει την καθε απαντηση παντα με τη στραβη εννοια εστω και αν γραπτως, ισως να μην γινεσαι τοσο "κατανοητος"..

Γενικα μου φαινεται ο καθενας ψαχνεται να πιαστει απο μια λεξη, μια λαθος διατυπωση, για να την πει στον αλλο.. Και εξω τοσο κοπανοι ειναι?

Εξω υπαρχουν χειροτεροι, που απλα αρχιζουν τα noob/κτλ :hehe:

Κοιταξε να δεις, εγω πως το βλεπω? Μακαρι ολοι να ηταν σαν τον Sebastian, τα παιρνει ολα light, δεν τον νοιαζει, χαλαρα κι ετσι κατασταση. Στα αρχεια του με λιγα λογια.

Αλλα δεν ειναι - πολλοι βλεπουν τα forum σαν "πεδιο μαχης" καμια φορα και ειναι μλκια. Λες και ολοι εχουμε μια εμφυτη "κακια" μεσα μας και θελουμε να τους την πουμε η οτιδηποτε. Ειναι και ο γραπτος λογος "παραξενος", λες και πρεπει να γραφουμε καθε φορα δηλωση για την εφημεριδα της κυβερνησης ενα πραγμα :hehe:

Και το γελοιο ειναι να εισαι κουρασμενος, να γραφεις κατι με καλη διαθεση (αλλα επειδη σε εχει φαει η δουλεια το εγραψες ισως ενα κλικ "ξερο") και να σου τη λενε κι απο πανω. Τι κανεις εκει?

Θυμασαι το Sebastian :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, σ' αυτό έχετε δίκιο... Τις πιο πολλές φορές ο γραπτός λόγος μπορεί να παρεξηγηθεί, ειδικά στα φόρουμ που δεν ξέρεις και τον άλλο... Πάντως προσωπικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι αντιδρούν έτσι...

Link to comment
Share on other sites

και εμενα μου την δινει αυτο...πραγματικα τα forums εχουν καταντησει σαν την Βουλη...βγαινουν ορισμενοι με ενα στυλακι λες και εκφωνουν λογο...εχουν αποψη για ολα...για ολα μα για ολα τα θεματα...

Εντελως βλακεια...

Link to comment
Share on other sites

http://www.hwbox.gr/sales/6657-i7-920-sale.html

ουτε παραγγελια να τοχα :hehe::hehe::hehe:

το topic οχι το cpu :P

Souvlaki=παραδειγμα προς αποφυγη και το smiley στο τελος δεν το σωζει! :)

Χα χα!

Μόλις διάβασα το post σου εδώ νόμισα πως ο souvlaki απάντησε στο post μου έχοντας το εκλάβει ως "ειρωνικό/επιθετικό" :D

Link to comment
Share on other sites

A μπα.Σερφαρεις μιλας περναει η ωρα.Το ειροτερο ομως ειναι να εχεις βγαλει ενα φοβερο SP1Μ και να κολλησει το paint.MEGAFAIL

Κάτι παρόμοιο είχε γίνει με τον george_ο/c στο ADW.. δεν είχαν paint τα windows και χτυπιόταν..E στο τέλος τράβηξε photo με την ψηφιακή του.:)...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now