esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Όσοι έχετε σκυλιά/γατιά/οτιδήποτε άλλο ζωντανό,σας εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να μην τα δείτε ποτέ να παθαίνουν εγκεφαλικό μπροστά σας.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε σκυλιά/γατιά/οτιδήποτε άλλο ζωντανό,σας εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να μην τα δείτε ποτέ να παθαίνουν εγκεφαλικό μπροστά σας.

Το έχω ζήσει 2 φορές...και μετά ανακοπή! Ότι χειρότερο έχω δει...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφαγα μια μερίδα κοτομπουκιές με πατάτες και μαγιονέζα ένα special hotdog με ψητό και το 2 cocacoles WTF πονάει η κοιλίτσα μου λέμε .. :hehe:

Dellman προσπαθώ να σου μοιάσω αλλα δεν μπορώ. Απέξχω παρα πολύ. :P

Link to comment
Share on other sites

Ποιος δε θα πληρώσει ρααααα; Να δω κάποιον να τρώει όσα σουβλάκια μου είπε ο γεματουλης της κακιάς ώρας και δε θέλω τπτ άλλο. Το χειρότερο που έχω δει είναι κάποιον με μια μπουκιά να τρώει μια μπαγκετα αλλά πολύ περισσότερα κυβικά ο τυπας από τον dellwoman::hehe::hehe: ο τύπος επίσης είχε βάλει στοίχημα στην πενταημερη ότι μπορεί να πιει ένα Johnie μονορουφι έβγαλε την ταπα το κατέβασε όλο και στα καπάκι λυποθημησε.

Link to comment
Share on other sites

ο τύπος επίσης είχε βάλει στοίχημα στην πενταημερη ότι μπορεί να πιει ένα Johnie μονορουφι έβγαλε την ταπα το κατέβασε όλο και στα καπάκι λυποθημησε.

χαχαχαχα ρε τι παλικάρια υπάρχουνε στον κόσμο !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ζήσει 2 φορές...και μετά ανακοπή! Ότι χειρότερο έχω δει...

το χειρότερο είναι ότι δεν ξέρεις τι να κάνεις.

Πριν μια βδομάδα έπαθε ένα εγκεφαλικό,άρχισε να συνέρχεται και ξαφνικά σμρ το πρωί ήταν πάλι χάλια.

Το απόγευμα κάτι έφτιαχνα στο αμάξι, πάει να σηκωθεί και την βλέπω ,πεφτει κάτω και αρχίζει,1,2,3,4 μπορεί να έπα8ε κι άλλο μέχρι που δεν άντεξε.....

Δεν έβρισκα και κτηνίατρο να κάνει ευθανασία,τελικά το ζώο κατέληξε με αβάστακτο πόνο

Link to comment
Share on other sites

:( Άκη, συμβαίνουν αυτά τα πράγματα καμιά φορά, τι να κάνουμε; :(

BTW, καλημέρες παιδιά, πρωινός πρωινός εγώ πάλι σήμερα. :)

//EDIT: Και κάτι άσχετο. Ο Andre ετοιμάζεται να δοκιμάσει ακόμα 30 Q3QP Gulftown CPUs :D

q3qpsell800x600.jpg

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε σκυλιά/γατιά/οτιδήποτε άλλο ζωντανό,σας εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να μην τα δείτε ποτέ να παθαίνουν εγκεφαλικό μπροστά σας.

Δυστυχως μου εχει τυχει φιλε. Δεν πηρα σκυλο ξανα οσο πολυ και να το ηθελα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε ολους. ΑΝ7 από χθες με βασανίζει αυτό που ποσταρες άσχετα που δεν απάντησα μιας και έχω 2 πολύ ομορφα σκυλιά και δεν μου περνούσε ποτέ από το μυαλό μέχρι τώρα ότι μπορεί να τα δω να παθαίνουν κάτι τέτοιο. Μακάρι να μην σου ξανασυμβεί κάτι ανάλογο στη ζωή σου. @ George o/c καλά θα κάνει ο ΑΥ να τους ψάξει καλά γιατί ένας από αυτούς θα γίνει δικος μου χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now