esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα σε ολους. ΑΝ7 από χθες με βασανίζει αυτό που ποσταρες άσχετα που δεν απάντησα μιας και έχω 2 πολύ ομορφα σκυλιά και δεν μου περνούσε ποτέ από το μυαλό μέχρι τώρα ότι μπορεί να τα δω να παθαίνουν κάτι τέτοιο. Μακάρι να μην σου ξανασυμβεί κάτι ανάλογο στη ζωή σου. @ George o/c καλά θα κάνει ο ΑΥ να τους ψάξει καλά γιατί ένας από αυτούς θα γίνει δικος μου χαχαχα.

Φίλε ούτε εγώ περίμενα να την δώ έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για την σκυλίτσα σου ρε Άκη.

Έχω χάσει και εγω σκυλάκια και γατάκια που είχα ( όχι με εγκεφαλικό όμως ) και καταλαβαίνω πόσο χάλια είναι η κατάσταση.

Δυστυχώς αυτά έχει η ζωή...

υ.γ. Nintendo και Σια, δεν πιστεύω να θέλετε να αγοράσετε Q3QP για πειράματα με άζωτο... γιατί θα τους κλάψετε λίαν συντόμως ( εντάξει για καθημερινό 24/7 CPU με ένα πολύ καλό OC για αέρα κάνουνε, αλλά για άζωτο καλύτερα άστο... )

Αν βρείτε Q3FE ( εύκολο πολύ...που λέει ο λόγος :D ) τότες ναι.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η δικιά μου σκυλίτσα το πρώτο το έπαθε όταν την έβγαλα βόλτα μια μέρα, στο ξαφνικό έπεσε στο δρόμο και δεν κουνιόταν και το επόμενο στο μπαλκόνι. Την πήγαμε στο κτηνίατρο και είπε πως δεν έχει ελπίδες, απλά θα βασανίζεται άδικα. Οπότε ευθανασία...

Όλα αυτά μέσα Απριλίου, μετά από 15 χρόνια που ήταν μαζί μας :(

Αυτές το καλοκαίρι πριν γίνει οτιδήποτε...

DSC01966.jpg

DSC04755.jpg

Ας αναπαυτούν και οι δυο...

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για την σκυλίτσα σου ρε Άκη.

Έχω χάσει και εγω σκυλάκια και γατάκια που είχα ( όχι με εγκεφαλικό όμως ) και καταλαβαίνω πόσο χάλια είναι η κατάσταση.

Δυστυχώς αυτά έχει η ζωή...

υ.γ. Nintendo και Σια, δεν πιστεύω να θέλετε να αγοράσετε Q3QP για πειράματα με άζωτο... γιατί θα τους κλάψετε λίαν συντόμως ( εντάξει για καθημερινό 24/7 CPU με ένα πολύ καλό OC για αέρα κάνουνε, αλλά για άζωτο καλύτερα άστο... )

Αν βρείτε Q3FE ( εύκολο πολύ...που λέει ο λόγος :D ) τότες ναι.

Θα πάρουμε εγγυησεις ότι παιζουν με άζωτο οκ αλλιώς...:)... Πάντως δε βιάζομαι. Απλά το έχω δρομολογήσει το θέμα. Από Q1 2010 ποιος είδε το Σέγκα και δεν τον φοβήθηκε...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας ρε παλίκαροι :D

Ραγισμένο παρμπριζ εδώ απο πέτρα...σαν να έχω φάει σφαίρα είναι το τζάμι :hehe:

Ο ghost κάνει βόλτες εδω μέσα(και μάλλον και αλλού με το όνομα download) .

Link to comment
Share on other sites

Εγινε μλκ ρε Gor... Κριμα! :(

Που τον μυριστικες τον ghost ομως ρει?? :hehe::hehe:

Εκανε κανα thread του τυπου: Μηπως ζουμε στο Matrix?? και ποσο σιγουροι ειστε γιαυτο??

edit: με προλαβες!

Link to comment
Share on other sites

Έκανε, δεν κάνει πλέον γιατί δεν ήταν πολύ ευγενικός στα πμ του ούτε θέλω χάρες :hehe:

Ο Ghost σου αφιερώνει το αγαπημένο του τραγούδι ( πρωταγωνιστεί μάλιστα στο official video ως φάντασμα )

:o..

Link to comment
Share on other sites

To hdd activity επειδή έχει led πρέπει να το συνδέσεις με τη σωστή πολικότητα για να ανάβει. Τα άλλα δυο νομίζω ότι όπως και να τα βάλεις δεν έχει σημασία...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now