esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

HDD Activity LED = έχει πολικότητα ( υπάρχουν και dual color LEDs που ανάλογα το polarity φωτίζουν με κάποιο χρώμα ) [ π.χ. κόκκινο κανονικά, και πράσινο σε inverted polarity ]

Power LED = έχει πολικότητα

Power Switch & Reset Switch ΔΕΝ έχουν πολικότητα [ διακόπτες είναι που είτε περνάει το ρεύμα είτε όχι ]

Link to comment
Share on other sites

Νυχτερίδα έχεις γίνει ε; :hehe:

Τις μνήμες σου να κοιτάξεις λίγο... και το NB... Μετά το tweaking ;)

Εγώ μαζεύω υπομονετικά χρήματα, για να πάρω κάτι πραγματάκια που θέλω. Τα βαρέθηκα τα 2Ds για την ώρα και ξεκίνησα να παίζω με 3Ds. :D Έχουν και αυτά πολύ ψάξιμο.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Ασ 'τη καποιες ωρες χωρις ρευματα...μην την ακουμπας...δοκιμασε αλλο psu δοκιμασε αν παιρνει μπρος χωρις το ρευμ αστο cpu...δες αν ειναι ενταξει η μνημες σου....

Ψυχραιμια...!

Οσο για αυτο που μου ειπες στο msn θα αργησει να γινει

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσεις Παστελιάρη. Τις πατρινές να προσέχεις ε... Και άμα πας στην Καλαμάτα, δώσε χαιρετίσματα στη Σπυριδούλα... Ξέρεις ποια σου λέω... την πατρινή που περνούσε βόλτες από τα μέρη μου... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Η κομη μου εχει γινει τροπος ζωης για μερικους θρησκεια για αλλους...

Σας χαιρετω και να ξερετε...σας αγαπαω ολους...

Gor gor το νου σου... οτι μλκια πουν παρε με τηλ κατευθειαν...

Goodbye box....

PS οποιος εχει τον SLN στο msn ας δει τι avatar εχει βαλει...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε τώρα μιλάς με μένα το βασιλιά του spamming δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι. :hehe:

Εσύ ρε δεν ποστάρεις πολύ, απλά σε βρήκανε και στο χτυπάνε :hehe:. Συγκριτικά με σένα, ο pastel είναι spammer τόσα posts που έχει ;) Γιατί μπήκατε ίδια περίοδο στο forum :)

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now