Recommended Posts

εμενα ενα με ανησυχει με το Πλαισιο. μην καταλήξει σαν το ετσοπ με πλαισιο-Points και διώ3ει πολυ κόσμο, νομιζω προς τα εκει οδεύουν ολα τα μαγαζια πλεον :(

Link to comment
Share on other sites

εμενα ενα με ανησυχει με το Πλαισιο. μην καταλήξει σαν το ετσοπ με πλαισιο-Points και διώ3ει πολυ κόσμο, νομιζω προς τα εκει οδεύουν ολα τα μαγαζια πλεον :(

Αν και Off Topic, σε όλη την κρίση το Πλάισιο δεν έχει κάνει μείωση προσωπικού :)

Link to comment
Share on other sites

Ενα εχω να πω.

Περασα 45 ωρες στο τηλεφωνο να προσπαθω να κλεισω ενα μαμημενο φλασακι.

Σε καθε τηλεφωνημα παιζει να ακουγα τον πιο κουρασμενο πωλητη evah!

Ρε Bill, σοβαρα τωρα και με καθε συναισθηση το λεω σαν καταναλωτης, κλειστε το μαμημενο το "Δειτε σε ποια μαγαζια ειναι διαθεσιμο".

Τους λυπηθηκα τους κακομοιρους.

Πραγματικα, ντρεπομουνα να καθομαι να τους ρωταω την καθε μακακια μου.

Εγω θα με ειχα βρισει.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά πλέον (μετά και το πρόσφατο) ξανά-ανέβασμα των "προσφορών" ... έχασα πάσα ιδέα περί του άλλοτε μεγάλου και κραταιού καταστήματος Πλαίσιο.

Η σημερινή κατάσταση θυμίζει παζάρι.

Χίλιες φορές θα προτιμούσα να φαίνεται η γύμνια και έλλειψη προιόντων (για τους χ,ψ, λόγους) ... παρά αυτό που γίνεται τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σας πώ . . εγώ βλέπω πώς τα περισσότερα υπάρχουν και έχουν πάρει πάρα πολλοί.

Εάν δεν προλάβανε 10 στους 200 να πάρουν αυτό που ήθελαν είναι φυσιολογικό θαρρω.

@Τάσο, για να ξεστοκάρουμε όλα τα παλιά γίνεται αυτό και κανέναν άλλον λόγο.

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως παραγγειλα tj07 ασημενιο,και μου ηρθε μετα απο μια βδομαδα κουτα με ασημενιο apo εξω, και μαυρο μεσα!!!:hehe: δεν με χαλασε δεν θα παρω μαυρους σωληνες τωρα..!!!:P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now