Recommended Posts

...ξέρεις πως ειναι τώρα θέλουν x48 για να δείξουν τα δόντια τους στο P55 που τις δοκίμασα χτες πάνε σαν τις cellshock τις 1600ρες!!

μεγια φιλε μου. κι εμενα μου γιαλυσαν. στο SPD δειχνουν οτι πανε και παραπανω με πιο χαλαρα timings? δηλαδη 2000MHz στα 9-9-9?

αν και τωρα ειδα αυτες και μου φαινονται πιο καλες

http://www.plaisio.gr/Computers/Hardware/RAM/Corsair-Ddr3-2Gb-Kit-TWIN3X2048-1600C7DHXIN.htm

Link to comment
Share on other sites

μεγια φιλε μου. κι εμενα μου γιαλυσαν. στο SPD δειχνουν οτι πανε και παραπανω με πιο χαλαρα timings? δηλαδη 2000MHz στα 9-9-9?

Οι cellshock πάνε στα 2000 και με 7-6-6-18. Με x48 φυσικά φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

με γειες , ζηλευω πολυ . πρεπει να μαμανε αυτες . μου ειχανε μεινει απωθημενο απο παλια να τις παρω .

Thanks! Θα δείξει after exams...για μια εβδομάδα και κάτι θα κάτσουν δίπλα στο pc, αλλά δεν θα μπούν :D

πες μου μια τον κωδικο προϊόντος που γράφει η απόδειξη αν σου είναι εύκολο!

Με γειές!!!!

Thanks! PM sent:T:

Link to comment
Share on other sites

μεγια φιλε μου. κι εμενα μου γιαλυσαν. στο SPD δειχνουν οτι πανε και παραπανω με πιο χαλαρα timings? δηλαδη 2000MHz στα 9-9-9?

αν και τωρα ειδα αυτες και μου φαινονται πιο καλες

Corsair 2GB DDR3-1600 Ram Kit (2 x 1GB, PC3 12800, 7-7-7-20, TWIN3X2048-1600C7DHXIN) - Μνήμες RAM - plaisio.gr

..πιο καλές οσον αφορά τι?? τις ψυκτρες? γιατι αυτές δεν έχουν GTR!!

..κοιτα για να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα οταν μιλάμε για D9 chip όσοι γνωρίζουν τα 9ρια δεν πρόσφεραν τπτ αντε στην χείροτερη 8ρια και όσο πήγαιναν, το καλο με τα D9GTR είναι οτι πήγαιναν πρπ 1900-1950 με σφιχτά timings πχ 7-7-7-18 ή 7-6-5-15 και αυτό γιατι ακούν στο ρεύμα, τα 2000 με 9ρια είναι χάλι σε σχέση με 1900+ με 7ρια!!

webhunter μεγιές μαν :D

..το νούσου με τα D9GKX γιατι με 2.35+ ρεύμα ψόφαγαν πολύ πιο εύκολα απο τα D9GMH ;)

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now