Recommended Posts

παραγγελνω το 1000 modular coolermaster στα 129 evro με παραλαβη απο καταστημα.μου φερνουν το non modular και χωρις ουτε συγγνωμη να ζητησουν μου λενε ελατε αυριο να παρετε το modular,ξαναπαω σημερα και μου ξαναφερνουν το ιδιο non modular.μου λενε λαθος ξαναπεραστε αυριο χα χα χα.εφαγαν τις φωνες τους και μου εδωσαν τα φραγκα live.εχουν μαζευτει πολλοι ασχετοι πλαισιο μερια νομιζω.εδω κοιταχτε ακομα στη φοτο εχουν το modular

CoolerMaster Real Power Pro PSU (1000W) - Τροφοδοτικά - plaisio.gr

Link to comment
Share on other sites

Μα η σειρά M αποτελεί τα modular της CM, δεν κατάλαβα πια φωτογραφία θα έπρεπε να έχουν κατά τη γνώμη σου. Ίσως έχει γίνει κάποιο λάθος στη βάση που και πάλι δεν πιστεύω!

Link to comment
Share on other sites

Μα η σειρά M αποτελεί τα modular της CM, δεν κατάλαβα πια φωτογραφία θα έπρεπε να έχουν κατά τη γνώμη σου. Ίσως έχει γίνει κάποιο λάθος στη βάση που και πάλι δεν πιστεύω!

εγω παρειγγειλα το modular 1000 =αλλωστε το γραφει και η αποδειξη τους και οπως το βλεπετε στη φοτο και μου εφεραν και τις δυο φορες non σερβιροντα στο για mod στο πλαισιο ψυχικου.και το m το αφαιρεσαν μετα την γκαφα τους αλλα οχι και τη φοτο

Link to comment
Share on other sites

παραγγελνω το 1000 modular coolermaster στα 129 evro με παραλαβη απο καταστημα.μου φερνουν το non modular και χωρις ουτε συγγνωμη να ζητησουν μου λενε ελατε αυριο να παρετε το modular,ξαναπαω σημερα και μου ξαναφερνουν το ιδιο non modular.μου λενε λαθος ξαναπεραστε αυριο χα χα χα.εφαγαν τις φωνες τους και μου εδωσαν τα φραγκα live.εχουν μαζευτει πολλοι ασχετοι πλαισιο μερια νομιζω.εδω κοιταχτε ακομα στη φοτο εχουν το modular

CoolerMaster Real Power Pro PSU (1000W) - Τροφοδοτικά - plaisio.gr

Χαλαρωσε λίγο φιλαράκι.

Υπήρχε λάθος ενημέρωση απο Coolermaster και πήγε αλυσίδα το λάθος μέχρι και το Site. Το φτιάχνουμε τώρα.

Μπράβο που έβαλες τις φωνές :T: Άξιος :T:

Την επόμενη φορά πάρε και όπλο και ρίξε τους και μπορεί το τροφοδοτικό απ ο 1000W να γίνει 2000W ή καμιά κάρτα γραφικών απο μονή να γίνει SLI :@....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με τον Γοριλλα, θελει κατανοηση, δεν σου φαγαν και τα λεφτα. Απλα εγινε καποιο λαθος. Τα παιδια μεσα στο πλαισιο φταιγαν που τα ακουσαν. Οτι πετυχες με της φωνες θα το πετυχαινες και με ηρεμια...

Link to comment
Share on other sites

απο την στιγμη που τραβιεται 2 μερες και θα τραβιοταν και 3η γιατι να μην φωναξει λιγο να κανει τη δουλεια του?? -οπως και εγινε-

με τις καλοσυνες 8α πηγαινε και 3η μερα και πιθανον παλι λαθος θα εκαναν :hehe:

και ο αγιος φοβερα θελει!

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρωσε λίγο φιλαράκι.

Υπήρχε λάθος ενημέρωση απο Coolermaster και πήγε αλυσίδα το λάθος μέχρι και το Site. Το φτιάχνουμε τώρα.

Μπράβο που έβαλες τις φωνές :T: Άξιος :T:

Την επόμενη φορά πάρε και όπλο και ρίξε τους και μπορεί το τροφοδοτικό απ ο 1000W να γίνει 2000W ή καμιά κάρτα γραφικών απο μονή να γίνει SLI :@....

μονο ασχετος μπορει να χαραχτηριστει οταν εχει περασει απο πολλα χερια και ματια το κουτι του τροφοδοτικου και δεν γραφει πανω πουθενα modular και το σερβιρει ως modular=απο αποθηκαριο στις παραγγελιες μεχρι τον υπαλληλο καταστηματος.και ναι αν χρειαστει θα παρω και οπλο και οτι θες γιατι πανε να με ξεγελασουν, γιατι εχω δει στο παρελθον αν σε δουν πραο το παιζουν τρελιτσα.

Link to comment
Share on other sites

μονο ασχετος μπορει να χαραχτηριστει οταν εχει περασει απο πολλα χερια και ματια το κουτι του τροφοδοτικου και δεν γραφει πανω πουθενα modular και το σερβιρει ως modular=απο αποθηκαριο στις παραγγελιες μεχρι τον υπαλληλο καταστηματος.και ναι αν χρειαστει θα παρω και οπλο και οτι θες γιατι πανε να με ξεγελασουν, γιατι εχω δει στο παρελθον αν σε δουν πραο το παιζουν τρελιτσα.

Ε καλα δεν σου φαγαν και τα λεφτα...

Link to comment
Share on other sites

. . .

γιατι πηγαν να μου πασαρουν non modular για modular 2 φορες.και στο τελος μου λεγαν για πιστωτικο.τι πιστωτικο ρε ?πατε καλα?δηλαδη για δικια σας μακακι α να παρω εγω κατι αλλο που δεν θελω η δεν εχω αναγκη

Link to comment
Share on other sites

μονο ασχετος μπορει να χαραχτηριστει οταν εχει περασει απο πολλα χερια και ματια το κουτι του τροφοδοτικου και δεν γραφει πανω πουθενα modular και το σερβιρει ως modular=απο αποθηκαριο στις παραγγελιες μεχρι τον υπαλληλο καταστηματος.και ναι αν χρειαστει θα παρω και οπλο και οτι θες γιατι πανε να με ξεγελασουν, γιατι εχω δει στο παρελθον αν σε δουν πραο το παιζουν τρελιτσα.

Αν νομίζεις ότι η αποθήκη κοιτάει κουτιά....

Κωδικούς κια μόνο δε πά να είναι και σακί με ντομάτες αν ο κωδικός ματσάρει μια χαρά θα πάρεις σακί ντοματες για Psu....

Δεν πάει ο υπεύθυνος αναβάθμισης στη Μαγούλα διαλέγει το psu σου το φέρνει στο κατάστημα και στο παραδίδει με αγάπη και στοργή....

Link to comment
Share on other sites

Αν νομίζεις ότι η αποθήκη κοιτάει κουτιά....

Κωδικούς κια μόνο δε πά να είναι και σακί με ντομάτες αν ο κωδικός ματσάρει μια χαρά θα πάρεις σακί ντοματες για Psu....

Δεν πάει ο υπεύθυνος αναβάθμισης στη Μαγούλα διαλέγει το psu σου το φέρνει στο κατάστημα και στο παραδίδει με αγάπη και στοργή....

ωραια υπευθυνοτητα.μαρτυρατε χωρις ξυλο χα χα

Link to comment
Share on other sites

μα και εσύ ακόμα που είσαι λίγο πιο χωμένος στα πράματα νόμιζες πως το 1000αρι είναι modular ενώ μόνο το 850 βγαίνει σε modular, και στο κάτω κάτω δεν στα φάγανε τα λεφτά σου.

anyway αφού έβγαλες άκρη, τελος καλό, όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

anyway εγω αυτα που μου συνεβησαν τα ειπα.ετσι κι αλλιως εδω ειναι γκετο απο υπαλληλους του πλαισιου που βγαζουν και εχτρα χαρτζλικακι απο rma+samples reviews

Link to comment
Share on other sites

ωραια υπευθυνοτητα.μαρτυρατε χωρις ξυλο χα χα

Σου περιγράφω ποια είναι η κατάσταση (και δεν έχω καμιά σχέση με το Πλαίσιο :P)

η αποθήκη και κάθε αποθήκη βλέπει κωδικούς και κλειστά κουτιά και παλέτες. Και εγώ πολλά παραδείγματα με ατυχή περιστατικά.

Τώρα αν νομίζεις εσύ ότι είσαι ο ΜΑΓΚΑΣ της γειτονιάς βάζοντας τις φωνές μεγειά σου και χαρά σου... αλλά το δίκιο μας και η σωστή εξυπηρέτηση κερδίζονται και όχι φυσικά με φωνές και τσαμπουκάδες...

Link to comment
Share on other sites

ετσι κι αλλιως εδω ειναι γκετο απο υπαλληλους του πλαισιου που βγαζουν και εχτρα χαρτζλικακι απο rma+samples reviews

define "εδώ"

Link to comment
Share on other sites

anyway εγω αυτα που μου συνεβησαν τα ειπα.ετσι κι αλλιως εδω ειναι γκετο απο υπαλληλους του πλαισιου που βγαζουν και εχτρα χαρτζλικακι απο rma+samples reviews

Δεν νομιζω να βγαινει κερδισμενο το πλαισιο απο τα rma, και τα samples τα περνουν απο τις εταιριες τα παιδια, και οχι απο το πλαισιο... Καλο θα ηταν να μην κατηγορεις χωρις να ξερεις...

Link to comment
Share on other sites

anyway εγω αυτα που μου συνεβησαν τα ειπα.ετσι κι αλλιως εδω ειναι γκετο απο υπαλληλους του πλαισιου που βγαζουν και εχτρα χαρτζλικακι απο rma+samples reviews

Ρε μεγάλε,μήπως έχεις καμιά συγγένεια με τον ghost.Μόνο αυτός πέταγε τέτοιες θεϊκές @@ριες.Δηλαδή η @@ρολογια έχει και το όρια της

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now