Recommended Posts

Μόνο σε μαγαζιά Πλάισιο, λίγα κομμάτια και τελευτάια :)

1077740 SVGA PCI-EX ALBATRON 9600 GT 512MB 59?

1185314 SVGA PCI-EX TWINTECH 9800GTX+ 512MB DDR3 99?

1186957 M/B ECS X58B-A (s1366,DDR3,X58) 129?

1151525 M/B ECS P35T-A (s775,P35,DDR2) 55?

995622 M/B ASUS P5KPL-VM (S775,DDR2,VGA) 19?

982423 SVGA PCI-X ASUS 8600GT SILENT 512MB HDCP 15?

1072196 SVGA AGP SAPPHIRE 2600 XT 512 MB 29?

1145991 SVGA PCI-E ASUS 9800GT 512MB DDR3 69?

1165046 MB DFI LP DK P45-T2RS (s775,DDR2,P45) 49?

Link to comment
Share on other sites

σορρυ που ρωταω αλλα μηπως οταν υπαρχουν τετοιες προσφορες να υπηρχε και διπλα και το αποθεμα που δειχνει το sap σε καθε καταστημα η αν υπαρχει στην αποθηκη εστω και ενα κομματι που θα μπορουσε να το ριξει ελλειψη ενα καταστημα .γιατι τωρα πρεπει να παρεις τηλ 10 καταστηματα να δεις αν υπαρχει.Σαν προταση το κανω και respect στον gorillako.

Link to comment
Share on other sites

10 τηλέφωνα? 100 τηλέφωνα. Όταν κάποιος σε ενημερώνει δεν του ζητάς να σου φέρει και την κάρτα στο σπίτι ρε συ. Να έλεγα για επίσημη ανακοίνωση του Πλαισίου για προσφορές ναι, αλλά εδώ έχεις απλά ένα άτομο το οποίο σου δίνει μια πληροφορία που υπό άλλες συνθήκες απλά δεν ήταν να την μάθεις ποτέ.

Εδώ απλά λέμε ευχαριστώ στον Βασίλη ασχέτως αν ενδιαφερόμαστε ή όχι για κάτι από την λίστα.

Link to comment
Share on other sites

1186957 M/B ECS X58B-A (s1366,DDR3,X58) 129?

μηπως την εχει παρει κανεις το ματι του σε κανα μαγαζι πλαισιου?

μην γινουμε courier ψαχνοντας

την βρηκα και εκανα κρατηση,αλλα μου ειπαν 159 evro

ελπιζω οταν παω να την παρω να εχει πεσει στα 129

Link to comment
Share on other sites

Μεγαλη ξενερα....Εσπασα τα τηλ και η DFI δεν παιζει πουθενα:lol:lol

Μεχρι κ με τη γυναικα τσακωθηκα η οποια επι 1μιση ωρα προσπαθουσε να με παρει τηλ αλλα το σταθερο μου ειχε παρει φωτια...!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ όλα να σαι καλά Βασίλη που ενημερώνεις για τέτοιες προσφορές (και δεν είναι η πρώτη φορά).

funnyboy μάλλον είσαι άτυχος, εγώ αγόρασα μία (πρέπει να ήταν και μοναδική) από το κατάστημα της Αγ. Παρασκευής.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απ όλα να σαι καλά Βασίλη που ενημερώνεις για τέτοιες προσφορές (και δεν είναι η πρώτη φορά).

funnyboy μάλλον είσαι άτυχος, εγώ αγόρασα μία (πρέπει να ήταν και μοναδική) από το κατάστημα της Αγ. Παρασκευής.

Καλοριζικη φιλε.

Τι revision ειναι? Α1 ή Α2?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε funnyboy,πήγαινε άναψε λαμπάδα. Κάναν λάθος στο κατάστημα προφανώς γιατί η turbo έχει άλλο κωδικό προιόντος απτην απλή και της έχουν βάλει προφανώς λάθος barcode :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ασε και εγώ την plus παρήγγειλα, την turbo μου στείλανε :P

πως έγινε αυτό πάλι? Το παιδί αντί για την απλή του στείλανε την turbo , εσένα αντί για plus σου στείλανε την turbo? :$..

πόσο την πλήρωσες?

Link to comment
Share on other sites

Την πήρα πριν 2 εβδομάδες και την πλήρωσα οσο ήταν η plus. 129 ?. Προσπάθησαν να με πείσουν ότι η turbo είναι η νέα έκδοση της plus απο το τμήμα αγορών internet που πήρα αλλά δεν τα κατάφεραν. Τελικά μου κάναν δώρο μια pci card με 2 sata πάνω και καλύψαμε τη διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Eγω παιδια πηρα τηλ πρωι πρωι, εκανα κρατηση, κ πηγα κ την πηρα καρφι. Οταν δε βλεπω πανω Turbo εμεινα εκπληκτος :hehe:

Βεβαια αυτη την απορια μπορει να μας την λυση ο φιλος Hodad ή καποιος που πηρε την μητρικη με προσφορα χτες.

Link to comment
Share on other sites

Mtron Mobi Iin tha house ;)

Ηταν να τον επαιρνα απο ebay (σχετικο ποστ)

αλλα μιας και τον βρηκα εδω γιατι να παιδευομαι με το εξω?

Ευχαριστω Βασιλη :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now