Recommended Posts

Ρε γμτ δν γινεται στο πλαισιο η EVGA P55 FTW να εχει 250?!!!!!! και σε γνωστο αγγλικο site 80-100? κατω... Απλα ΕΛΕΟΣ!!!

Sorry για το offtopic αλλα δν μπορω..

ΥΓ: ο αγγλος δν εχει διαθεσιμοτητα, στη νεα παραλαβη βεβαια μπορει να την παει κ αυτος 200+++

Link to comment
Share on other sites

Ρε γμτ δν γινεται στο πλαισιο η EVGA P55 FTW να εχει 250?!!!!!! και σε γνωστο αγγλικο site 80-100? κατω... Απλα ΕΛΕΟΣ!!!

Sorry για το offtopic αλλα δν μπορω..

ΥΓ: ο αγγλος δν εχει διαθεσιμοτητα, στη νεα παραλαβη βεβαια μπορει να την παει κ αυτος 200+++

αν την παραγγειλεις με την τωρινη τιμη και περιμενεις την νεα παραλαβη ομως μια χαρα θα την παρεις οσο την παραγγειλες..

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγο

1213636 CASE GIGABYTE MERCURY 3D SILVER 199,00?

1213660 CASE GIGABYTE MARS 3D SILVER 99,00?

1213725 CASE GIGABYTE ISOLO 230 SILVER 59,00?

1213733 CASE GIGABYTE ISOLO 230 BLACK 49,00?

Τα αποθέματα έιναι πολύ μικρά καθώς Internet Only

Link to comment
Share on other sites

Gor έχει γίνει κάποιο λάθος?

Μπαίνω στα κουτιά και μου δείχνει τιμές ότι έχεις γράψει εδώ

Μπαίνω να τα δω αναλυτικότερα και μου βγάζει αλλα ντι άλλον τιμές..

π.χ

Θήκες Υπολογιστών Κατασκευαστής Gigabyte, Ταξινόμηση κατά: αύξουσα τιμή - plaisio.gr

Gigabyte Isolo 230 Black Case (24ZAA-3CASNB-01R) - Θήκες Υπολογιστών - plaisio.gr

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω ποιο πολύ μου μπαίνει στο μάτι το OCZ Throttle με την e-sata του και ας είναι μόνο 16GB στα 50?.

Με την ευκαιρία, τα Throttle πότε θα τα ξεστοκάρετε????? :P

Link to comment
Share on other sites

Δεν προβλέπεται φίλοC :P

Ερώτηξη. Γιατί βρε δεν μου λες να πάω να αλλάξω γυαλιά τόση ώρα; Στην περιγραφή γράφει ΚΑΙ e-sata και το ίδιο φαίνεται και στην φωτογραφία. Οπότε έφυγε παραγγελία για τον Transcend.

Link to comment
Share on other sites

:D Άντε καλορίζικος! :T:

Thanks. Για 59? είναι μια χαρά. Τον δοκιμάζω με την e-sata σαν δίσκο λειτουργικού, αλλά το μεγάλο του πλεονέκτημα είναι η USB. Όποτε θέλεις τον πας βόλτα μιας και είναι ιδιαίτερα μικρός. Μάλιστα είναι από τα ποιο οικονομικά 32GB της αγοράς, αν δε κάνω λάθος, σε σχέση με τα απλά USB φλασάκια (ουσιαστικά παίρνεις την e-sata δώρο)*. Ακόμα και αν πάρω κανέναν Intel SSD σε... 2-3 χρόνια, πάλι χρήσιμος θα είναι ο Transcend.

* βέβαια σε σχέση με τους μαγνητικούς η τιμή του/GB είναι "μας δουλεύεις βρε μπάρμπα;", αλλά αν δεν θέλεις να κουβαλάς κάτι με μηχανικά μέρη μέσα στην τσέπη/τσάντα σου μονόδρομος.

Link to comment
Share on other sites

Για αγορές μέσα απο τα καταστήματα Πλάισιο :

1172190 HDD EXT.320GB 2,5"FREEAGENT GO BLUE 62?

1206095 HDD EXT.320GB 2,5"FREEAGENT GO SILVER 62?

1209264 HDD EXT.320GB 2,5"FREEAGENT GO BLACK 62?

1209280 HDD EXT.320GB 2,5"FREEAGENT GO RED 62?

1164287 HDD EXT.500GB SEAGATE FREEAGENT/DESK USB 59?

1161377 HDD EXT.250GB SEAGATE FREEAGENT GO 2.5" 53?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now