sofos1990

Καλή επιτυχία σε όσους γράφουν Πανελλήνιες!!!

Recommended Posts

Aύριο αρχίζει ο "μπελάς"(Πανελλήνιες) ως πρώην υποψήφιος(πέρυσι) εύχομαι τα καλύτερα σε όσους διαγωνίζονται φέτος!!!

Προσοχή θέλει και ηρεμία το όλο πράγμα!!!

Με την ευκαιρία να πω και καλή επιτυχία στην αδερφούλα μου!!!:D

Καλή επιτυχία σε όλους παίδες!!!:D

Kαι μην ξεχάσατε το καλύτερο καλοκαίρι είναι αυτό που έρχεται....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

fail οι εξετάσεις :hehe:

:hehe::hehe::hehe:

Kαλη επυτιχια παιδες....μακαρι να περασετε εκει που θελετε, εκει που ειναι το ονειρο σας....

Αν κατι δεν παει καλα ψυχραιμια....Δεν χαθηκε κι ο κοσμος...!

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία παιδιά!Και μην ανησυχείτε αν δε τα πάτε καλά, 1ον: θα ρίξετε φταίξιμο στο σοφοκλή που το άνοιξε το thread και 2ον: θα πάτε στο fail thread να μας περιγράψετε τι fail πήρατε και να ψηφίσετε φυσικά ! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε παιδια...Να ειστε καλα ολοι σας!!

Σοφε σημερα γραφω εκθεση και ειμαι πανετοιμος...κανονισε να παθω τιποτα στην ταξη ε !!:hehe:

(μην ξαναπατησεις περιστερι):hehe:

Link to comment
Share on other sites

Άντε μαν καλή επιτυχία και να μην έχεις άγχος ε ;) Ό,τι χειρότερο σε όλη την υπόθεση από την στιγμή που είσαι διαβασμένος, είναι να έχεις άγχος. Ηρέμησε, πιες ένα καφέ και δώσ' του να καταλάβει :T:

Link to comment
Share on other sites

Άντε μαν καλή επιτυχία και να μην έχεις άγχος ε ;) Ό,τι χειρότερο σε όλη την υπόθεση από την στιγμή που είσαι διαβασμένος, είναι να έχεις άγχος. Ηρέμησε, πιες ένα καφέ και δώσ' του να καταλάβει :T:

Δεν εχω καθολου αγχος..γενικα δεν αγχονομαι ευκολα..!(παλι καλα)

Αυτη τη στιγμη που γραφω ειμαι με το σιδερο στην πριζα και τον ελλινικο στο χερι..;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω καθολου αγχος..γενικα δεν αγχονομαι ευκολα..!(παλι καλα)

Αυτη τη στιγμη που γραφω ειμαι με το σιδερο στην πριζα και τον ελλινικο στο χερι..;)

Έτσι σε θέλω, cool :cool::T:

Link to comment
Share on other sites

Γιώργη (Georgeman), μαν τι να πω, τα καλύτερα ! ;)

Kριμας που δεν ειδα το thread νωριτερα!

Εγω προσωπικα επιασα γυρω στα 18-19 στα 25 απο περιληψη

33-35 στα 35 απο ασκησεις.

Χ στα 40 απο εκθεση... Τη θεωρω απο τις καλυτερες μου παντως ;P..

Ειχα υπολογισει για να ειμαι μεσα στον στοχο των 15500 μοριων 14,5 εκθεση. Ηρθε ενα 15,5-16,5 (μαλλον - κανεις δε μπορει να ξερει. Μπορει και πολυ καλυτερα μπορει και χειροτερα). Παντως σιγουρα οχι τραγικα κατω απο το στοχο και σιγουρα πολυ καλυτερα απο περσυ!

ΠΑΜΕ ΟΜΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑαα!

Παντως δεν αγχωθηκα ουτε sec. Ολη την ωρα γελαγα με τις βλακειες των παιδιων που ξαναδινανε (τα οποια και ηξερα).

Link to comment
Share on other sites

Εγω εγραψα λιγο καλυτερη περιληψη..περιπου στο 22-23 :D...

Και τις ασκησεις μια χαρα εκτως απο την αναλυση της φρασης που επιανε 11 μοναδες..εκει πραγματικα δεν ξερω αν ειναι σωστο..

Οσο για την εκθεση..δεν μπορω ακριβως να πω..παντος το 25 το εχω σιγουρα..:kiss:...

μακαρι να πιασω το 13-14 που θελω...δεν ζηταω και πολλα μορια.. 14500 ειμαι μια χαρα.. :D

George τι Κατ εισαι ??

Καλη επιτυχια μαν στα υπολοιπα..

Link to comment
Share on other sites

Ημουν τεχνολογικη.

Δινω δευτερη φορα :P

Κι εγω χοντρικα ενα 25 το χω στην εκθεση. Αν και θα λατρευα ενα 30 :D

Καλη επιτυχια και σε σενα! Τι δινεις δευτερα?

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μας έλεγε ένας καθηγητής μας στο φροντιστήριο πέρισυ κάτι πολύ χαρακτηριστικό για το μάθημα της Έκθεσης: "Μόλις βγεις, θα αισθάνεσαι τόσο χαρούμενος, λες και θα έχεις γράψει την καλύτερη έκθεση της ζωής σου."

Και είχε απόλυτο δίκιο. Το κακό βέβαια είναι ότι ο κάθε βαθμολογητής κάνει τα δικά του. Δηλαδή ήξερα άτομο που με το ζόρι είχε γράψει 5-6 εκθέσεις όλο το χρόνο και πήρε 15.4, ενώ εγώ που είχα γράψει πολύ περισσότερες πήρα 14 :P

Εντάξει τώρα Μαθηματικά Γενικής ευκολάκι έρχεται ... αυτά είναι τα bonus points :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μπα, μην νομίζετε ότι θα έρθει αγγούρι με τα Μαθηματικά φέτος. Θα είναι χαλαρά τα πράγματα ;) Φυσική να φοβάστε παιδιά, πολλά ακούγονται, γιατί πέρισυ ήταν γελοία τα θέματα εκεί ...

Link to comment
Share on other sites

Xmmm ναι, η έκθεση είναι υποκείμενικό μάθημα με την έννοια του ότι ο καθένας βαθμολογεί διαφορετικά......τώρα μαθηματικά γενικής, όντως είναι bonus points.....μαθηματικά κατεύθυνσης είναι να έχεις πάνω από όλα εμπειρία, αν έχεις πιάσει χαρτί και μολύβι όλη την χρονιά δεν έχεις να φοβάσαι.....λογικά φέτος θα είναι λίγο πιο βατά τα θέματα όχι ότι πέρυσι ήταν δύσκολα......φυσική όντως τα περσινά πήγαινες και έλεγες "που ήρθα στις εξετάσεις της πρώτης Λυκείου;", το 4ο θέμα δεν ήταν ανάγκη να πας καν στην γ' Λυκείου.......εκεί να περιμένετε λίγο πιο δύσκολα......όχι όμως σε σημείο που αν μην "λύνονται"........Ακούω καλά πράγματα για την έκθεση μπράβο παιδιά!!!Συνεχίστε έτσι...:D

Link to comment
Share on other sites

Περσυ ειχα γραψει 12+ σε ολα (δηλαδη τι 12, μονο εκθεση ειχα γραψει 12), και πηγα και καταποντιστηκα στα Μαθ Κατ ο μ@&%#% !!

Μακαρι να βαλουν ενα κλικ πιο ευκολα για να γραψω 5 κλικ πιο καλα, ειδικα φετος που ειμαι πολυ καλυτερα προετοιμασμενος! :hehe:

Φυσικη ας κανουν ο,τι θελουν, την εχω :D

(PS: Εγω παω δευτερα για βιολογια)

(PSX: Τωρα παω να δω ελλαδα δεν εχεις ταλεντο :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα τον καιρό δείχνει ο ANT1, σε λίγο ξεκινάει :hehe:

Εγώ πάντως πέρισυ έγραψα 18.4+ σε Μαθηματικά Γενικής, Προγραμματισμό, ΑΟΔΕ, Οικονομία και Φυσική έγραψα 13.2 :hehe:

Το αδύνατο σημείο μου :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now