GoriLLakoS

MSI Master Overclocking Arena 2009 : Greek Qualifiers

Recommended Posts

Πραγματκό διαμάντι....Μπράβο, μπράβο φτου φτου σκόρδα.....Στέλιο δεν βρίσκω το εικονιδιακι της OCX με το λιβανιστήρι αν το βρεις βάλ'το:hehe:

Τώρα τι μένει; 01 με 295@LN2...:D

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο πολύ καλός.

Άμα είχες και cpu τι θα έκανες????Μα είναι δυνατόν τέτοια ατυχία ρε παιδί μου.Όλο τα κουλά κομμάτια τα μούφικα σου κάθονται.:hehe:

Ξέρεις,το πρωί περιμένω το καθιερωμένο μετά απο καλό σκορ τηλεφώνημα.....

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα !!! Ναι . Με τον Αρη παρεα . Mεσα στο Σ/Κ θα ξεκινησουμε το παιχνιδι . :)

Ο Τσαν τα πηρε ολα και εφυγε με το cpu του βεβαια ... αλλα πραγματικα το αξιζε , γιατι εχει κανει τοσες δοκιμες που επρεπε να του κατσει καποια στιγμη κατι καλο . :)

Link to comment
Share on other sites

Μπα εγώ δεν θα πω τίποτα αυτήν την φορά για την ass-φαρδία του tsan-ού :D:hehe: Είχα προσέξει ότι τα CPUs του δίναν και παίρναν, οπότε όπως λέει και ο Στέλιος, μόνο πολλά μπράβο του αξίζουν :T:

Ο Sam μου έλεγε ότι για να βρει αυτό το κομμάτι που παίζει 6690MHz SuperPi 1M, δοκίμασε περίπου ~60 Ε8600. Μην σας φανεί παράξενο το νούμερο, σε RMA Depot δούλευε οπότε μπορούσε να δοκιμάζει κομμάτια αβέρτα. Έχει και μία REX που παίζει 682MHz FSB ... :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Μα το θέμα δεν είναι ότι βρήκε ένα πάρα πολύ καλό και εννοείται μπράβο του, φυσικά το άξιζε, τόσο κόπο έκανε.....thumbsup.gif

Το θέμα είναι ότι όλα τα cpu που έχει δείξει είναι τρομέρα, δηλαδή 6400+ pi χαλαρά..:D δεν είναι και τόσο ευκολο να βρεις τέτοια....:hehe:

Mπράβο man και πάλι μπράβο thumbsup.gif

Το cpu έχει τερματίσει εκεί ή έχει και άλλο ψάξιμο;

Link to comment
Share on other sites

Σόφο είναι να έχεις και λιγάκι τύχη. Ξέρω άτομο που το πρώτο Ε8600 που πήρε (και μάλιστα απ'τους πρώτους) έπαιζε 6400MHz SuperPi 32M. :D Λογικά θα έχει λίγο ακόμα, αν παίξει λίγο ο tsan-ος με τα skews.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now