hipro5

E8700 Βγήκαν οι ES...

Recommended Posts

Βρε τι μας νοιάζει το score. Η συχνότητα είναι που παίζει ρόλο. Δεν είχα δει ΚΑΝΕΝΑ E8600 να βγάζει στα 5.25GHz 32M με αέρα....

Ο συγκεκριμένος με 1.63Vcore βγάζει και wPrime 1024M στα 5.25GHz - HOLY SH1T

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Απλά μωρέ θα έχει πολύ φάση τώρα το 2k1. Ορισμένοι PURE-ιτανοί που μπορούν να bench-άρουν 2k1 με Clarkdale @ 6.7-6.8GHz λένε ότι και πάλι δεν ξεπερνάνε με τίποτα τα 6.5GHz E8600 CPUs. Για φαντάσου λοιπόν τι θα γίνει αν βρεθεί κάνα 6.7-6.8GHz E8700 κομμάτι ;)

Link to comment
Share on other sites

..thanks παίδες :)

...χεχε george ευτύχως τπτ μέχρι -100 μπουτάρει κανονικά και πολύ χαλαρά χωρίς κολλήματα και κουλά :D

..stealth το ξέρω ρε γμτ :o αλλά δεν τα σκάω ρε μαν, μια χαρά παει και το p5q3 ούτως η άλλως για 2k01/03 τον θέλω ;)

..είδωμεν crio το σκ θα μπεί σε άζωτο!

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

...το σκ θα μπεί σε άζωτο!

Ο καλυτερος στο bot 6200 μονο, σε LN2...ποτε θα βγαλει τους καλους η Intel στο e-bay?:hehe:

Μακαρι να σκοτωνει...παιζει 32Μ εκει πανω?

stealth

Link to comment
Share on other sites

Αρχικα η Intel εκνε μια σκεψη για να τους κυκλοφορησει αλλα απο οτι φαινεται το μετανιωσε γιατι δεν ηθελε να δωσει κ αλλο σημασια στην 775 πλατφορμα καθως τοτε εκαναν το ντεμπουτο τους οι μητρικες με το p55 chipset. Eτσι η Ιντελ ειχε βγαλει μονο ορισμενα ΟΕΜ κομματια τα οποια κατα καποιο τροπο εφτασαν στα χερια ορισμενων ανθρωπων και διατεθηκαν προς πωληση μεσω του ebay

Link to comment
Share on other sites

@ergoteli

...τι να σου πω απο Hong Kong μου ήρθε :P

@billpeppa

...εε βασικά το πήρα απόφαση ή bench ή gaming...εεε φαντάζεσαι τι διάλεξα :D

...πιστεύω να καταφέρω τον στόχο που έχω βάλει γιατι έχω χαλάσει πολυ χρήμα και χρόνο!

@stealth

...32m βγάζει στα ~5900, καλούλης φαίνεται :)

Link to comment
Share on other sites

@billpeppa

...εε βασικά το πήρα απόφαση ή bench ή gaming...εεε φαντάζεσαι τι διάλεξα :D

...πιστεύω να καταφέρω τον στόχο που έχω βάλει γιατι έχω χαλάσει πολυ χρήμα και χρόνο!

Δεν σου εύχομαι καλή τύχη ( ναι το ξέρω ότι είμαι γκαντέμης :D ) γιατί ξέρω πως πολύ απλά δεν την χρειάζεσαι, προσπαθείς και τα χώνεις συνέχεια, οπότε είμαι σίγουρος πως θα καταφέρεις ότι στόχο έχεις βάλει ;)

Go go HOT!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now