Recommended Posts

Άκυρο εντελώς...

Πιο άσχημο και από την προπαίδεια είναι.

Επίσης ήχος του κινητήρα (όχι "μηχανή" gor gor γιατί έψαχνα 2 λεπτά να βρω την GSXR στο βιντεουου) στο GT5 είναι διαφορετικός από αυτόν του βίντεο...

Watch and listen...

[YOUTUBE]

[/YOUTUBE]
Link to comment
Share on other sites

Άκυρο εντελώς...

Πιο άσχημο και από την προπαίδεια είναι.

Επίσης ήχος του κινητήρα (όχι "μηχανή" gor gor γιατί έψαχνα 2 λεπτά να βρω την GSXR στο βιντεουου) στο GT5 είναι διαφορετικός από αυτόν του βίντεο...

Watch and listen...

[media]

[/media]

αυτο το pagani το ειχε και στο gt4!!

τρελό γκάζι!

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο εντελώς...

Πιο άσχημο και από την προπαίδεια είναι.

Επίσης ήχος του κινητήρα (όχι "μηχανή" gor gor γιατί έψαχνα 2 λεπτά να βρω την GSXR στο βιντεουου) στο GT5 είναι διαφορετικός από αυτόν του βίντεο...

Watch and listen...

[media]

[/media]

Sorry, ο Γάλλος μου αρέσει πιο πολύ σε θέμα θορύβου :D

Επίσης, το έχω μαθει μηχανή και έτσι το λένε στο χωριό μου :hehe: , κινητήτα το λένε οι πρωτευουσιάνοι :hehe:

@At_bedroom 3ο Video στο 1.23 brakes are glowing :D:D:D

@Billpep Στο τελευταίο Video στο 7.04 τι έιναι αυτό? Volkswagen GX3 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Sorry, ο Γάλλος μου αρέσει πιο πολύ σε θέμα θορύβου :D

Επίσης, το έχω μαθει μηχανή και έτσι το λένε στο χωριό μου :hehe: , κινητήτα το λένε οι πρωτευουσιάνοι :hehe:

Ε τότε πάρε την κούρSα σου και πάνε για σούζες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το είχα δει πέρυσι όταν και πρωτοβγήκε....Απίθανο,

Φουλ πρησμένο , πανέμορφο

650 άλογα

0-100 σε 3,5"

και τελική 325km/h

Είναι τέρααααααααααααας

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μόλις είδα αυτό το βίντεο πριν καιρό που πιάνει τελικές σοκαρίστηκα...Κάποια στιγμή είναι λαχανιασμένος και επίσης έπαθα πλάκα όταν είπε ότι σε αυτήν την ταχύτητα έχει κατανάλωση αν θυμάμαι 110λίτρα /100 και το καύσιμο του φτάνει για 15 λεπτά. Αλλά δεν τον νοιάζει γιατί τα λάστιχα αντέχουν 12 λεπτα.....τα είπαμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μόλις είδα αυτό το βίντεο πριν καιρό που πιάνει τελικές σοκαρίστηκα...Κάποια στιγμή είναι λαχανιασμένος και επίσης έπαθα πλάκα όταν είπε ότι σε αυτήν την ταχύτητα έχει κατανάλωση αν θυμάμαι 110λίτρα /100 και το καύσιμο του φτάνει για 15 λεπτά. Αλλά δεν τον νοιάζει γιατί τα λάστιχα αντέχουν 12 λεπτα.....τα είπαμε.

Δεν καιει και πολυ αν σκεφτεις κυβισμο-ροπες κτλ...

Το Mazdaki μου (CX-7 2.3 T 309 PS με το εργοστασιακο tuning) πρωτη δευτερα τριτη, με το γκαζακι λιιιιιγο παραπανω τα εχει τα 90 λιτρα στα 100 για πλακα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν καιει και πολυ αν σκεφτεις κυβισμο-ροπες κτλ...

Το Mazdaki μου (CX-7 2.5 T 309 PS με το εργοστασιακο tuning) πρωτη δευτερα τριτη, με το γκαζακι λιιιιιγο παραπανω τα εχει τα 90 λιτρα στα 100 για πλακα!!!!!

Το CX7 είναι 2.3Τ .

Το ίδιο μοτέρ με το Mazda 3/6 MPS

Αν έχεις βάλει πρόγραμμα για 310ps να ξέρεις ότι είσαι με την ταυτότητα στο στόμα να σου σπάσει.

Στα 310 αλλα εχουν σπάσει άλλα όχι

Link to comment
Share on other sites

Παντα σωστος Ακη.....τυπογραφικο λαθος.....2.3 ειναι φυσικα το δικο μου, αλλα παιζει και ατμοσφαιρικό με 2.5 MZR που αποδίδει 161ps, και αυτόματο κιβωτιο 5 ταχυτητων. Αν δεν ηρθε ακομα, ερχεται οσωνουπω (πηγη MAZDA)

Δεν φαινεται να ζοριζεται η να εχει καποιο προβλημα παντως ο κινητηρας...

Παιρνει και παραπανω αλογα μου ειπαν απο την επισημη αντιπροσωπεια, με αντικατασταση turbo, αλλα χανεται η εγγυηση ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now