Recommended Posts

[news_img=COMMAND & CONQUER 4]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/464a34425fc8e57.jpg[/news_img]8 Ιουλίου 2009: Συνήθως οι ομάδες που έχουν αναλάβει το Press Release για ένα παιχνίδι, περιμένουν την κατάλληλη χρονική στιγμή που θα δημοσιεύσουν την επίσημη ανακοίνωση της εταιρείας. Η EA, ίσως λαμβάνοντας υπόψην της ότι αυτήν την φορά έχει τρομερούς αντιπάλους (Starcraft 2, Dawn of War 2, Company of Heroes), ένιωσε ότι πριν τo official PR έπρεπε να δώσει στην δημοσιότητα κάτι που θα μας "ταρακουνήσει" λιγάκι. Και μπορούμε να πούμε ότι το κατάφερε. Σύμφωνα με το joystic.com, το παιχνίδι βρίσκεται στο στάδιο της ανάπτυξης. Όλο το internet αναφέρεται στο COMMAND & CONQUER 4, με τους Real Time Strategy Gamers να το περιμένουν πως και πως.

Εμείς εδώ στο hwbox θα σας κρατάμε συνεχώς ενήμερους, αν και πιστεύουμε ότι αργά ή γρήγορα θα έχουμε στα χέρια μας χειροπιαστές πληροφορίες.

=============||===============||===============||===============||===============||=============

Και πάνω που ετοιμαζόμασταν να ανεβάσουμε το νέο, μαθαίνουμε ότι η EA ανακοίνωσε 100% επισήμως το C&C4

Ας ρίξουμε λοιπόν μια γρήγορη - συγκεντρωτική ματιά στα χαρακτηριστικά του παιχνιδιού. Καταρχάς θα είναι το τελευταίο κεφάλαιο της πολυαγαπημένης σειράς "Tiberium" με main feature το "persistent player progression and all-in-one mobile base". Θα είναι επίσης διαθέσιμο και ένα co-op mode για τα δύο campaigns, όπως επίσης και ένα 5v5 objective-based multiplayer mode, δίνοντάς σας την δυνατότητα να ζήσετε μία "ολοκαίνουρια social real time strategy εμπειρία". Εγώ προσωπικά τα ξέρω ως LAN Parties αλλά η EA ήθελε να πρωτοτυπήσει ... Το πρώτο trailer του παιχνιδιού θα κυκλοφορήσει στις 23 Ιουλίου. Αναφορικά με το λανσάρισμα του παιχνιδιού, κάπου μέσα στο 2010 θα το έχουμε κοντά μας.

cnc4conceptart011024x76.jpg

Διαβάστε περισσότερα

εδώ ...

Link to comment
Share on other sites

C&C τι? Generals? Tiberium Wars? Red Alert?

Απ οτι βλεπω, εχει το σημα των GDI, οποτε μιλαμε για Tiberium Wars λογικα?

Σε ενα interview που διαβασα, ειχαν πει μετα το Red Alert 3, θα βγαλουν το Generals, το οποιο αυτο περιμενω περισσοτερο απ ολα!

Link to comment
Share on other sites

Μπαμ κάνει βρε ότι πάλι θα κυνηγάμε κρυσταλλάκια :D :D

Κι εγώ Generals ήθελα πάντως, ίσως το ποιοτικότερο από όλα τα C&C (σίγουρα το καλύτερο από τα σύγχρονα).

Link to comment
Share on other sites

ΏΩΩ ναι φίλε.. θυμάμαι να φτιάχνω στρατιές TITANS και απλά να ισοπεδώνω τα πάντα ωραίες εποχές.. Και το 3 καλό ήταν αλλά δεν μπόρεσα να ασχοληθώ τοσο

Για το 4 λογικά θα χρειαστώ νέο PC!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα interview που διαβασα, ειχαν πει μετα το Red Alert 3, θα βγαλουν το Generals, το οποιο αυτο περιμενω περισσοτερο απ ολα!
Κι εγώ Generals ήθελα πάντως, ίσως το ποιοτικότερο από όλα τα C&C (σίγουρα το καλύτερο από τα σύγχρονα).

Πέστε τα ρε παίδες! Μας έχουν κουράσει επιτέλους με τα sequel των Red Alert και Tiberium Wars...

ΒΓΑΛΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ένα Generals... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα ρομποτικά σκουπίδια είναι μούφα εντελώς.

Τουλάχιστον το GENERALS είχε ακριβώς μέσα μια δόση αλήθειας. Ολα, οτι έχει μέσα υπήρξαν και υπάρχουν σαν όπλα.

JC αντε να παίξουμε κανένα ONLINE.

Μου λείπει το RED ALERT 3 ΚΑΙ ΤΟ RENEGADE για την συλλογή.

Να δώ πότε θα τα χτυπήσω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now