Recommended Posts

οχι ρε φιλε το αισχος τι εκανε!!

σαν τον αλλο τον βλαμενο που εχει ενα μαυρο S3 με σηματα lamborghini!!?!

Αυτό έχει και μια βάση έστω στοιχειώδη μιας και η Audάρα έχει αγοράσει τη lamborghini...:)...

Link to comment
Share on other sites

Έναντι murcielago LP640, coenigsegg ccx, enzo, zonda c12, (και εκτός συναγωνισμού veyron) δεν νομίζω τα ντοπαριμένα αμερικανάκια να τα καταφέρουν...

Link to comment
Share on other sites

Έναντι murcielago LP640, coenigsegg ccx, enzo, zonda c12, (και εκτός συναγωνισμού veyron) δεν νομίζω τα ντοπαριμένα αμερικανάκια να τα καταφέρουν...
Αμφιβαλλω αν η Murcielago και το Zonda μπορουν να χτυπησουν το χρονο της Viper στο 'Ring. Ειμαι σιγουρος οτι δεν μπορει ουτε το CCX ουτε το...ξεφτυλισμενο Veyron να κανουν τπτ (δεν κανει ουτε για αστειο για πιστα). Μονο την Enzo, το καινουριο Zonda και την Maserati MC12 φοβαμαι, γιατι οντως ειναι παρα πολυ δυνατα και με απιστευτα κρατηματα, απο οσα λεγονται και ακουγονται.

Και αν θες απολυτες επιδοσεις, απλα δες τι κανουν τα Saleen S7 ;)

Για μενα αυτο που μετραει ειναι η αναλογια κοστους/χρονου πιστας, οταν απλα κοιταμε τις επιδοσεις. Εκει δεν παιζονται τελευταια οι Αμερικανοι, οτι κι αν βγαλει η Ευρωπη. Μονο οι Ιαπωνες με το Skyline καναν κατι πολυ σοβαρο.

Αν μιλαμε για αυτοκινητο τωρα (τι θα επαιρνα φαση), Porsche χωρις δευτερη κουβεντα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ήμουν ευχαριστημένος άνετα με μια Ferrari FXX Evoluzione ( ζητάω πολλά ? :D )

Έχω την εντύπωση ότι αυτήν την έκανα δοκιμές η Φεραρι αποκλειστικά με

οδηγό τον Σουμάχερ.

Βρε και μια Porche GT2 που λέει ο Jc καλά είσαι....Έστω μια Mercedes SLR 720...:P:p

Link to comment
Share on other sites

και αυτό που ήταν άντε γεια! GT40 MKII [ATTACH]2989[/ATTACH]

:'(....

Αυτό το έβγαλε ο Ford , επειδή δεν του έκατσε να αγοράσει την Ferrari λόγο του ότι είχε στο συμβόλαιο την απαγόρευση των Ferrati να τρέχουν στο Lemans, και φυσικά είπανε όχι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και σκεψου οτι οι Αμερικανοι πηγαν στοκ τελειως - τα μισα Skyline ειναι με λαστιχα slick ;)

Παντως εγω αυτη την αγωνιστικη 320 θελω....

Δεν σε καταλαβαινω! :que:...:que:...

Για ποια αγωνιστικη? ποια 320?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now