Recommended Posts

μια ερώτηση ...για τα λάστιχα Toyo, σε ένα citroen c3 xtr ποια θα επιλέγατε; λέω να εκμεταλλευτώ την προσφορά από την ΕΚΟ (εκπτωτικά κουπόνια με 4 γεμισματα των 25 ευρώ)

Το έχω αποκλειστικά για κίνηση στην πόλη

Ο δείκτης φορτίου τι ακριβώς εκφράζει;

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση ...για τα λάστιχα Toyo, σε ένα citroen c3 xtr ποια θα επιλέγατε; λέω να εκμεταλλευτώ την προσφορά από την ΕΚΟ (εκπτωτικά κουπόνια με 4 γεμισματα των 25 ευρώ)

Το έχω αποκλειστικά για κίνηση στην πόλη

Ο δείκτης φορτίου τι ακριβώς εκφράζει;

Βαλε τα Τ1-R.

Και γω Toyo φοράω, συγκεκριμένα τα R888 αλλα αυτά είναι... semi slick. :D

Link to comment
Share on other sites

Τι κάθεται και κάνει ο κόσμος να πούμε; Πραγματικά τώρα δεν έχουν άλλη δουλεια να κάνουν; Μην απαντήσετε γιατί γνωρίζω...

Link to comment
Share on other sites

Respect στις ρεπλικες, αυτο οντως αξιζει!! Α ρε αθανατο ελληνικο κρατος με τις φορολογιες σου!! Αλλιως αερα παραγγελια ενα AC Cobra replica με ενα V8 Ford..

Εγώ θα ήθελα ένα GT-40 MKII και ας του έβαζα YUGO κινητήρα μέσα...:kiss:...

Link to comment
Share on other sites

Βαλε τα Τ1-R.

Και γω Toyo φοράω, συγκεκριμένα τα R888 αλλα αυτά είναι... semi slick. :D

Έ,άλλο ρε τα T1-R και άλλο τα R888 :P

AN7 είμαι τόσο κουλός που εσύ φοβάσαι να μπέις μέσα για βόλτα...άρε γίδι :hehe:

προφανώς με εσένα οδηγό και 260 άλογα στο πόδι σου,σίγουρα δεν θα νοιώσω άνετα για την βόλτα που λέμε.Άρα και σε θεωρώ κουλό :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χτές βράδυ πρίν τον λαιμό είχα δεξιά μου μια Cayman S και αριστερά ένα Cooper S.

Το Cooper είχε 4 άτομα και απλά κόβανε βόλτες χωρίς να πολυτρέχουν, η Cayman είχε δυνατά μουσική και έκανε τον Fast & Furious, στο φανάρι όμως μάλλον απο το άγχος του που με έχασε, ξέχασε να αλλάξει ταχύτητα και η πρώτη του ακούστηκε μέχρι τον Πειραιά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο άνθρωπος θέλει επειγώντος αποκεφαλισμό.Πήγαινε με ~160 μέσα στο κέντρο της Βάρκιζας ανάμεσα απ τις καφετέριες και ήταν και εκπαιδευόμενος Αστυνομικός......Το πιο εύκολο θα ήταν να κάνει κομμάτια έναν σερβιτόρο που θα πήγαινε στο υπαίθριο της καφετέριας απέναντι διασχίζοντας τον δρόμο.

Οδηγός ούτε γρατζουνιά,συνοδηγός- πλευρά,χέρι και άλλα που ίσως να μην φαινόντουσαν.

snc00246.jpg

Και έσκασε με τις πόρτες εδώ

snc00244k.jpg

βέβαια εγώ δεν μπορούσα να πάρω τα μάτια μου απ αυτό :D

snc00248.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο αν είναι ο γνωστός κιτ, τον είδα και μια μέρα καλαμάτα είχε κατέβει. Ο μάικλ έλειπε απο μέσα. lol κανονικά λαμπάκια κλπ. Εν τω μεταξύ μέσα είχε 3 τεράστια στρογκυλά όργανα σαν το κοντέρ του μινι. Αφασία. Γελάγαμε όλοι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now