Recommended Posts

Δεν μου λέτε ρε γατάκια.. Άμα πάω από δείκτη ταχύτητας 210χλμ σε δείκτη για 300 θα έχω θέμα; Ή απλά δεν θα αποδώσει ποτέ όπως πρέπει το ελαστικό;

Link to comment
Share on other sites

Λογικά θα είσαι συχνότερα εκτός σωστής θερμοκρασίας. Υποθέτω τίποτα οριακά περισσότερα χαζογλιστρήματα πρωί με κρύο.

Αλλά φρένα - στρίψιμο θα είσαι μια χαρά και θα πηγαίνεις και τάπα χωρίς τύψεις. Πάντως μεγάλο βήμα, υπάρχουν και ενδιάμεσοι δείκτες.

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Δεν μου λέτε ρε γατάκια.. Άμα πάω από δείκτη ταχύτητας 210χλμ σε δείκτη για 300 θα έχω θέμα; Ή απλά δεν θα αποδώσει ποτέ όπως πρέπει το ελαστικό;

αν εχεις το gtr οχι τι προβλημα να εχεις.:P

αλλα ναι, ειναι προβλημα. οι σκληρες γομες ειναι συνηθως για αυτοκινητα με γκαζια για να μπορεις να το ζεστανεις ευκολα και να κρατησει και περισοτερα χλμ το λαστιχο.

Link to comment
Share on other sites

Mmmmmmmm

American muscle λεμε :hehe:

Dodge Caliber 2.0 crd

Τώρα πάλι continentals φοράει αλλά με μόνη διαφορά αυτό, στην μέγιστη υποστηριζομενη ταχύτητα. Α και είναι και 3 γενιές πίσω. Premiumcontact 2 :hehe:

Edited by Spirosssss
Link to comment
Share on other sites

Alfa-Romeo-Giulia-10.jpg

meh. Δεν μου άρεσε καθόλου ο προφυλακτήρας, σαν να έχει πρηστεί είναι. Και τα ανοίγματα στο καπό σαν ιαπωνικό φτιαγμένο..:eek:

Καλή φάση ο κώλος...από AUDI A4 είναι...

Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου οτι δεν έχουν και πλαίσιο οι πόρτες - όπως τις κόβω από τις φωτό - και πάω να αλλάξω βρακάκι!!!

πρεπει να ειναι βαμενο μαυρο, αν δε κανω λαθος. ειχε κανει μια αποπειρα παλια η bmw με την 318is 140hp και ετριζαν τα τζαμια.:hehe: δε ξερω αν το συνεχιζει βεβαια...

απ' οτι λενε στην γκιμπλι μοιαζει πισω.

Edited by conroe
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now