Recommended Posts

Συμπαθώ BMW λόγω setup (front engine, RW drive) αλλά το 16άρι το ατμοσφαιρικό είναι πίκρα.

Δεν προσπερνάς ούτε την καθυστέρηση πανάθεμα το. Και "γρήγορος" να μην είσαι, θα σε ξενερώσει, είναι προβληματικά αργό. Οπότε αν δεν μπορείς να πας στα δίλιτρα 3άρια, βγάλ' το από την λίστα. Κοίτα προς ότι συμπαθείς με τον πενταβάλβιδο 18άρη θα έλεγα...

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Audi A4 1.8T

BMW 316

Opel Insignia 1.6T

Απο το 2010 μοντελα και μετα κοιταω (μεταχειρισμενο εννοειται).

Για πειτε γνωμες για αυτα τα 3 αυτοκινητα και αν θελετε προτεινετε τι αλλο σας αρεσει.

Volvo S60 ? XC70 ? :)

Αλλά να μεταφέρει κάποιος τα μηνύματα στο άλλο θέμα γιατί δεν είναι zupercars αυτά. :P

Link to comment
Share on other sites

Ειπα, του 2011 και μετα κοιταω κυριως, αλλα, αν δε βγω στα λεφτα παω απο το 2009.

Σαν συνολο ειναι το ιδιο, δεν αλλαζει κατι αναμεσα τους, απο το '13 και μετα νομιζω

εκανε το 2ο lifting.

Link to comment
Share on other sites

Με το 316 θα σε περνάνε και τα Scania :hehe:

A4 με ένα προγραμματακι είσαι άρχοντας. Αλλά κόστος service klp για τα premium brands πρέπει να συνυπολογισθεί..

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Scirocco 1.4T 160ps ειχα πριν και εκαιγε οσο η 320 του πατερα μου... Service ειχα πιο ακριβα απο τη 320 επισης,

απο οτι εχω δει πανω κατω τα ιδια ειναι και στο Audi. Απο 2012 και μετα θα ηθελα πολυ να παω Ζαχο, αλλα, δε

μου βγαινει οικονομικα, δυστηχως.

Οσο για προγραμα κλπ δε με πειραζει ειτε ειναι το 120αρι ειτε το 160αρι (εννοειται οτι θα προσπαθησω για το 2ο),

αλλα, δεν εγινε και τιποτα αν καταληξω στο 1ο. Δεν με παιρνει πια με οικογενεια να πιεζω στις στροφες για να

γουσταρω εγω και ο χρονος για μοναχικες βολτες εχουν παει περιπατο μονες τους...

Avensis, Octavia κλπ κλπ, απορριπτοντε λογω WAF (με κτλβνει o [MENTION=730]jax7480[/MENTION])... :)

Link to comment
Share on other sites

[video=youtube;h8nNDJR6ryE]https://www.youtube.com/watch?v=h8nNDJR6ryE

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] πάμε μια από δεύτερες ? :hehe:

που είναι ένα τρίτο χέρι όταν το χρειάζεσαι γμτ.

πίσω είχα ένα στροφειο καλωδίου 3 συλλογές εργαλεία και κάτι σωλήνες μεταλλικούς :hehe:

με λίγα λογία 2 τόνοι πάνω κάτω το αμάξι .

Edited by antonis
Link to comment
Share on other sites

γμτ η πρώτη είναι άχρηστη τελείως σαν να μην υπάρχει :hehe:

πόσα πονυ βγάζει το corolla σου είπαμε ? :hehe:

το κομμάτι δεν είναι τυχαίο άφησα πίσω μαύρο σύννεφο από την εξάτμιση και άσπρο από τα λάστιχα :hehe:

Edited by antonis
Link to comment
Share on other sites

γμτ η πρώτη είναι άχρηστη τελείως σαν να μην υπάρχει :hehe:

πόσα πονυ βγάζει το corolla σου είπαμε ? :hehe:

το κομμάτι δεν είναι τυχαίο άφησα πίσω μαύρο σύννεφο από την εξάτμιση και άσπρο από τα λάστιχα :hehe:

γιαυτο φυσαει εδω Λαρισα?

να περνας πιο σιγα αλλη φορα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now