Recommended Posts

Επιτέλους, αναβάθμιση στο αυτοκίνητο. Παίζει να έχασα και 300 από το 326 άλογα με αυτήν...

Raid 0 βλέπω! :hehe: Μπράβο ρε φίλε! Την υγειά τους να χουν κ πράμα άλλο! :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν γεννήθηκαν ακόμα. Τα περιμένουμε μέχρι τέλος του έτους.

Τα καθισματάκια αγοράστηκαν γιατί αν δεν έχεις σωστά καθισματάκια στο αυτοκίνητο (ούτως ή άλλως θα αγόραζα, ήταν από τις πρώτες αγορές για τα παιδιά),

δε σου δίνουν τα παιδιά από την κλινική για να τα πας σπίτι. Επίσης σε περίπτωση που κουβαλάς τα παιδιά σε ΛΑΘΟΣ κάθισμα (όχι χωρίς κάθισμα, εκεί δεν ξέρω τι γίνεται) το πρόστιμο είναι 2000? για κάθε παιδί.

Link to comment
Share on other sites

το καλύτερο δώρο σου κάνει η γυναίκα ,όσο για τα πρόστιμα έτσι πρέπει νανε παντού.

ίδια φάση με σένα είναι ένας φίλος με evo 600 άλογα ο μικρός του δεν κοιμόταν αν δεν τον πήγαινε βόλτα τέρμα κάτω η πίεση και βόλτα όλο το νησί :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειχα κανει κι εγω Ζαχο, η παραγγελια και η τοποθετηση εγινε 2 βδομαδες τουλαχιστον πιο πριν για να ειμαι καλλυμενος.

Βεβαια εδω το παιρνεις το παιδι και σε καρο, αλλα, τι να λεμε τωρα, Ελλαδαρα !! Στα δημοσια νοσοκομεια αυτα εννοειται.

Γιατι αν ημασταν σε καμια κλινικη απο οσο ξερω οντως δεν σου επιτρεπουν να φυγεις χωρις σωστο καθισματακι !!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και μενα το δωρο μου για τα Χριστουγεννα - Πρωτοχρονια - Ολου του χρονου που μας περασε - Και ολου που θα ερθει, λογικα... :)

Οι πρωτες και οταν με το καλο το παραλαβω για τα καλα, θα βαλω μεγαλυτερες και καλυτερες...

20151221_142022.jpg

20151221_142057_HDR.jpg

20151221_142106_HDR.jpg

20151221_142136_HDR.jpg

20151221_142149_HDR.jpg

20151221_142210_HDR.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο και απροβλημάτιστο!!!!

Α4? Χιλιόμετρα; κινητήρας;

Θέλεις 18αρα ζάντα... και ΦΠΕ, αυτά.

Ευχαριστω φιλε :)

Α4 ναι, 82k xlm, 245/45 17" η ζαντα, παραπανω δε παω για τους Ελληνικους δρομους.

ΦΠΕ θα δειξει... ενα προγραμα μπορει να του φορεσω παντως. Με τα 120 ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Το προηγουμενο αυτοκινητο που ειχα ηταν Scirocco.

Αν περιμενε απο εμενα ο Νικος θα ηταν χαμενος απο χερι.

Δεν ειχε βγαλει ουτε ενα προβλημα το καημενο !! Και δεν το λυπομουν...

Πηγαινα ομαλα τις περισσοτερες φορες αλλα ηταν και αλλες που με ακουγε

η λιμνη ολη... Ουτε ενα κιχ ουτε σταγονα λαδι !! ΑΞΙΟ.

Link to comment
Share on other sites

Μαλ@κιζόμουν σήμερα με το νέο τσουτσουνάκι που ήρθε για το τιμόνι:

attachment.php?attachmentid=66428&stc=1

Και τράβηκα κι ένα βιντεάκι. Καλά πάει νομίζω για τους 2 τόνους που ζυγίζει...

d251180a8f9b.jpg

d251180a8f9b.jpg.145f5e3e28d779f104cd3e8

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=730]jax7480[/MENTION] Μια χαρά πάει Ζάχο, ατσάκωτα τα 'πιασε τα 100 :T:

[MENTION=1144]Spirosssss[/MENTION] Δεν είχα δει το comment σου για τον Σέρβο, το είδα σήμερα και επειδή δεν τον ήξερα αυτόν, googlαρα. Όντως έκανε καφρίλες, χειρότερες από το 350Z, πολύ χειρότερες. Ο τύπος ήταν λέει συνοδηγός τη βραδιά που τράκαραν, δεν οδηγούσε εκείνος. Anyway, όπως και να το κάνουμε στο δρόμο δεν μπορείς να πηγαίνεις ντριφταριστός όλη την ώρα και να περνάς κόκκινα όλη την ώρα, you're gonna have a bad time.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now