Stelaras

Subzero's cascade ... Προκρουστης γαρ ! :D

Recommended Posts

Kαλοδουλευτο και καλα κλοκια Γιωργο.:D

Θελουμε screenshot με τον 670 να δουμε και κανενα σκορακι...:Q..

stealth

κατι θα γενει σου φερνω τις corsair dominator gt 2000 cl8

ετοιμαζε τον 8600 να δουμε τι κανει στα κρυα

Link to comment
Share on other sites

οποτε θελεις αγορι μου

ετσι να σκασουν οι εχθροι μας

)υ.γ σου δινω 3000 ευρω τον μηνα να σκεφτεσε τον στελλιο απο το πρωι ως το βραδυ)

Link to comment
Share on other sites

Σα δε ντρεπεστε ...

Σοφοκλη ... Πασχα πας Κερκυρα εμαθα εεεε ! :D

θα ερθει να μου κανει παρεα στις εφημεριες

θα σκανε ολοι .......:P..

Link to comment
Share on other sites

Στέλιο το cascade θα έχει και ροδάκια;

Αλλιώς δεν πληρεί όλες τις προδιαγραφές :hehe:

Πρέπει να είναι φορητό...πώς θα το πάει στο νοσοκομείο; :hehe:

πληροί :P

Link to comment
Share on other sites

Απο θορυβο οπως εχω πει ... εχω video να ανεβασω στο youtube . Τον περισσοτερο θορυβο τον κανει το 24αρι μοτερ . Οταν κλεισει το κουτι , θα ειναι πολυ πολυ καλυτερα τα πραγματα .

παρα πολυ καλο το ολο συνολο.μια παραθεση μονο.στο εσωτερικο της κατασκευης μπορεις να βαλεις ρικοφον(το κολλας με βενζινοκολλα).κε δεν θα ακουγετε τιποτα,100% εγγυημενα...

τοποθετω στα καναλια(αεραγωγους)για τη μειωση θορυβου του αερως.το αγοραζεις με το τετραγωνικο απο μαγαζι με μονωσεις.Ασφαλτοπαν και τετοιου ειδουσ μαγαζια.:$..

Link to comment
Share on other sites

subzero αν πάρεις άλλο και δεν βρεις Fluke ( ντάξει και εμφανισιακά και λόγω επιδόσεων τα αξίζουν τα λεφτά τους ), πάρε το UEI DT302.....Εγώ αυτό πήρα. Είναι γρήγορο σαν το Fluke, απλά είναι παντόφλα :hehe: Η μπαταρία δεν τελειώνει όπως στο DT200 :P Φυσικά είναι και πιο φθηνό :D

Link to comment
Share on other sites

Απο θορυβο οπως εχω πει ... εχω video να ανεβασω στο youtube . Τον περισσοτερο θορυβο τον κανει το 24αρι μοτερ . Οταν κλεισει το κουτι , θα ειναι πολυ πολυ καλυτερα τα πραγματα .

παρα πολυ καλο το ολο συνολο.μια παραθεση μονο.στο εσωτερικο της κατασκευης μπορεις να βαλεις ρικοφον(το κολλας με βενζινοκολλα).κε δεν θα ακουγετε τιποτα,100% εγγυημενα...

τοποθετω στα καναλια(αεραγωγους)για τη μειωση θορυβου του αερως.το αγοραζεις με το τετραγωνικο απο μαγαζι με μονωσεις.Ασφαλτοπαν και τετοιου ειδουσ μαγαζια.:$..

Οντως καλη η ιδεα σου . :)

Παντος , με το που εκλεισε το κουτι , τα πραγματα ηταν σαφως καλυτερα απο αποψη θορυβου .

the uei is burned

Κοιτα για μπαταρια . Δε μπορει ετσι απλα να χαλασε.

Περα απο αυτο , εχουν εγγυηση αντιπροσωπειας στην Αγγλια . Ειχα στειλει και το δικο μου .

5 χρονια εγγυηση εχουν , οποτε standar εισαι μεσα .

UEi: Test & Measurement Instruments - Contact Information

Στειλε εδω και ρωτα τους . Σιγουρεψου ομως οτι με καινουριες μπαταριες και καλο probe δεν παιζει .

mailto:sales@kane.co.uk

uei ? :confused:

Μπράβο ρε Στέλιο, μπόμπα το μοτέρι :D:T:

Thanks ! :)

Εχε χαρη που λυσσαξε να το παρει ο τρελος . Λιγες μερες ακομη εαν το κρατουσα , θα το εκανα καλυτερο .

Δεν πειραζει ... τον Αυγουστο εαν παω καμμια βολτα προς τα εκει , θα το χαιδεψω λιγακι ! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

... τον Αυγουστο εαν παω καμμια βολτα προς τα εκει , θα το χαιδεψω λιγακι ! :hehe:

Εχεις και...after-sale service?Mην ξεχασεις να φερεις και τα εργαλεια μαζι σου...:P:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now