wishmaster

Gigabyte Ga-X58A-UD7 !!!!!

Recommended Posts

Πολυ ωραια και σε καλυτερη τιμη απ'οτι υπολογιζοταν.Ερχεται και η αντιστοιχη asus P6X58D premium,ηδη εχει κυκλοφορισει στο εξωτερικο.Ξερει κανεις ποτε ερχεται?Αλλα γενικα η gigabyte εχει περισσοτερα χαρακτηριστικα.

Link to comment
Share on other sites

εχει κυκλοφορησει κανα review για την συγκεκριμενη? κουκλα ειναι παντως...

την τεταρτη που θανεβω αθηνα θα μου την παρει ο αγιος βασιλης γιατι δεν αντεχεται αλλο αυτη η bloodrage και αν εχω χρονο και μπορει και κανενα αλλο παιδι να βοηθησει μπορουμε να την κανουμε παρουσιαση.. και δεν παιζει να αλλαξω ξανα μαρκα μητρικης απο τις 2 κορυφαιες για κανενα μα κανενα λογο..

Link to comment
Share on other sites

την τεταρτη που θανεβω αθηνα θα μου την παρει ο αγιος βασιλης γιατι δεν αντεχεται αλλο αυτη η bloodrage και αν εχω χρονο και μπορει και κανενα αλλο παιδι να βοηθησει μπορουμε να την κανουμε παρουσιαση.. και δεν παιζει να αλλαξω ξανα μαρκα μητρικης απο τις 2 κορυφαιες για κανενα μα κανενα λογο..

ωραια! θα περιμενουμε εντυπωσεις και σχολια

Link to comment
Share on other sites

την ειδα στο πλαισιο του Mall αψογη η μητρικη δεν λεω αλλα είναι μια τουμπανιασμένη UD5. αν δεν έχει κάποιος αναγκη τα τοσα πολλα sata η UD5 συμφερει

Link to comment
Share on other sites

Αχ ειναι κουκλα και επιτελους ηρθε στα χερια μου.Το θεμα ειναι οτι εχει to silent pipe 2 το οποιο πιανει αρκετο χωρο κατω απο το socket και μαζι με τις ψυκτρες των μνημων περιοριζουν το χωρο για ενα καλο cpu cooler σαν το noctua u12p που πιστευω οριακα χωραει.

Link to comment
Share on other sites

Για καθημερινή χρήση πιστεύω ότι θα είσαι κομπλε και χωρίς αυτή τη ψύκτρα....;)

Αν τρέχεις διάφορα benchs τότε ίσως χρειάζεται να βάλεις...:)

Link to comment
Share on other sites

Οτι δεν θα μεινει στη ησυχια της ειναι σιγουρο και οχι απαραιτητα σε bench...τωρα η συγκεκριμενη ηταν απλως ενα παραδειγμα μιας και ειναι απο τις κορυφαιες αν δεν κανω λαθος αλλα μεγαλη σε μεγεθος. Ειχα δει καποιες τυπου spinq μικροτερες αλλα δεν ξερω κατα ποσο αξιζουν....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now