GoriLLakoS

Άγιος Βασίλης. . . τι θα σας φέρει φέτος?

Recommended Posts

Άγιος Βασίλης....τι σας λέει το όνομα αυτό? :hehe:

Υπάρχει ή δεν υπάρχει αυτό ο τύπός? Εγώ δεν τον έχω δεί ποτε πάντως :P

Τι θέλετε να σας φέρει φέτος τα Χριστούγεννα(βασίκα τι δώρο θα πάρετε στον εαυτό σας έιναι η ερώτηση , απλά έιπα να το πάιξω ευγενικός για τους ρομαντικούς :P )

Για να απαντήσω και πρώτος, εγώ δεν έχω ιδέα ακόμα τι θα μου φέρω :$..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω από μικρός γιατί είμαι ακόμα μικρό παιζάκι...Υγεία πάνω απ'όλα. Και μετά πάνε όλα τα άλλα. Γυναίκες, πίτσες, benching με φίλους κτλ...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πίτσες ρε πρόβατο! ΠΙΤΣΕΣ! Ιταλική σπεσιαλιτέ που αποτελείται από ζύμη στρογγυλή που πάνω της υπάρχει τυρί λιωμένο, ζαμπόν, πιπεριά, μπέικον, μανιτάρια (εκτός αν είσαι ο George o/c) και άλλα καλούδια που την κάνουν ιδανική για κατανάλωση με παρέα, χαβαλέ, champions league-europa league και ταινία. understand?

Link to comment
Share on other sites

εγώ ακόμα ψάχνω το τζάκι απο το οποίο σκάει το αγιοβασίλης στο διαμέρισμα...

πάντως κάτι θα μου φέρει αλλά δεν ξέρω ακόμα τι...

θα μπει από πόρτα η μπαλκόνι πάντως :D

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά εμένα θέλω να φέρει υγεία και χαρά, σε όλη όμως την οικογένεια. Από 'κει και πέρα ας κάνει ότι θέλει. Την υγειά μας να 'χουμε και όλα τ' άλλα έρχονται. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

εμενα θα μου φερει σιγουρα ενα laptop ASUS που εχω βαλει στο ματι, φθηνο αλλα το χρειαζομαι για δουλεια και για λειτουργια εφεδρικου PC οταν ειμαι σπιτι. Μετα σιγουρα καποια ρουχα απο επωνυμους οικους ιταλικης μοδας που αγαπω πολυ. Τελος θα ανανεωσουμε λιγο το αμαξακι με ενα κιτακι καλα xenon (βοηθουν και στην ασφαλεια του οδηγου διοτι σε βλεπουν οι αλλοι, και την ιδια την οδηγηση οπου βλεπεις καλυτερα) και τελος ενα κιτακι ZEXHemKit.jpg για να δυναμωσουμε λιγο το αμαξακι , και ισως αν βρω κανα iphone 3GS :P

Link to comment
Share on other sites

Γιωργάκη τι μανιτάρια να σου στείλουμε με αγάπη απο την Αθήνα ρε ? :hehe:

Magic Mushrooms. Αν είναι να πεθάνω από αλλεργικό σοκ, ας φύγω τουλάχιστον με ευχάριστες παραισθήσεις :hehe:

Πετρούκο, NOS και ξερό ψωμί :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω μια 30άρα οθόνη σαν του κυρίου JC:hehe: και κανένα εργαλείο για modding σαν αυτά που μου λείπουν..πχ. μια σταθερή σέγα , άντε και μια αναβάθμιση σε ι7 γιατί την χρειάζομαι :D

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά υγεία, επιτυχίες σε όλους του τομείς και τα υπόλοιπα έρχονται!

Τα παραπάνω γενικά, ειδικά θέλω μια Nikon D90, 2x 160 GB Intel Postville X-25 M, 5850/5850 και κανένα κινητό της προκοπής, Iphone 3GS, HTC Hero, Nokia E66. Αυτά από τεχνολογία...μάλλον άλλη μια οθόνη για να την έχω σε 90 degrees διάταξη, όπως ακριβώς ο JC...Ναι, βολεύει πάρα πολύ, ειδικά όταν γράφεις ειδήσεις, δουλεύεις photoshop κτλ. :hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

μάλλον άλλη μια οθόνη για να την έχω σε 90 degrees διάταξη, όπως ακριβώς ο JC...Ναι, βολεύει πάρα πολύ, ειδικά όταν γράφεις ειδήσεις, δουλεύεις photoshop κτλ. :hehe::hehe::hehe:

Αυτό μου το έχει πει και ο zorz, αλλά ομολογώ ότι δεν το κατάλαβα. Για ποιο λόγο βοηθά όταν είναι έτσι γυρισμένη;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now