GoriLLakoS

Άγιος Βασίλης. . . τι θα σας φέρει φέτος?

Recommended Posts

Καταρχάς δε πιάνει χώρο, και μεγαλώνεις το χώρο για κείμενο, μεγαλύτερο μήκος, άρα περισσότερα κείμενα, φωτογραφίες σε φάκελο ή άλλα πράγματα. Τα 1080 είναι πολύ περιοριστικά ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι το θέμα οθόνης, αλλά ανάλυσης. Και εγώ με 20αρα είμαι στα 1650χ1080, αλλά τα 1080 είναι λίγα για κείμενα και άλλα πράγματα, οπότε θέλω μια κάθετη για να εκμεταλευτώ τα 1650!

Βγήκαμε offtopic...

Link to comment
Share on other sites

Έμενα ο Αϊ Βασίλης της τσέπης μου θα μου φέρει ένα Opel Insignia 2.0t 4x4 με navi, xenon, δερμ. σαλόνι και 5-6 ακόμα μπιχλιμπίδια :)

Στο box πάντως ξεκίνησε να μιράζει απο τώρα spam και αυτό ήταν φυσικό με την αλλαγή των 50 post...

Link to comment
Share on other sites

Spam στο offtopic δεν έχει νόημα! Δεν μετράνε τα posts.

On topic,με την σειρά μου να ζητήσω μονάχα υγεία,για μένα και τα άτομα που αγαπώ,πολλα από αυτά που θέλω τα έχω ήδη, και ότι δεν έχω, θα έρθει in the years to come :)

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι η αγκαλιά της κόρης μου και της γυναίκας μου να είναι το ίδιο ζεστή και να μου δίνει την δύναμη να συνεχίζω...Υγεία πάνω απ'όλα

Link to comment
Share on other sites

Υγεία πάνω από όλα..

από υλικά αγαθά τώρα..

Πιστεύω μέχρι το τέλος του χρόνου να έχω (βάλει) κάτω από το δέντρο την καινούρια μου καρτούλα (5970)...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα θα μου φερει εναν 750ρη green WD να προστεθει στους αλλους 4x 640GB AAKS κι ενα μικρουλικο κινητακι (nokia 5530) με wifi και flash lite ;)

Ολα αυτα ΑΦΟΥ μου φερει την υγεια μου γιατι ειμαι συναχωμενος :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now