George_o/c

HWBOT: Μηνιαία Overclocking Challenges για όλο το 2010!

Recommended Posts

Παω μεχρι τον Μπαμπη επισκεψη . :)

Ελπιζω να μας πανε ολα καλα .

Δεν νομίζω να πάνε κάτω από το score σας οι υπόλοιποι, δεν φαίνεται να έχουν κομμάτια για να παίξουν εκεί ψηλά. Γιατί κάτι μου έλεγε ο Μπάμπης για 44.7 και 45.3. Μόνο ο Τούρικαν θα έπρεπε να σας αγχώνει ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιουπιιιιι...τελειωσε, μπραβο μαγκες.:D

Tι μας ελεγε ο κρητικος τοτε για 44 κατι...θα τον πνιξω...:P

stealth

Δεν νομίζω να πάνε κάτω από το score σας οι υπόλοιποι, δεν φαίνεται να έχουν κομμάτια για να παίξουν εκεί ψηλά. Γιατί κάτι μου έλεγε ο Μπάμπης για 44.7 και 45.3. Μόνο ο Τούρικαν θα έπρεπε να σας αγχώνει ;)

Eννοούσα ότι τα χαμηλά 45άρια που μου είπε ο Μπάμπης φαίνονται άπιαστα γιατί θες CPU που να παίζει πολύ ψηλά. Anyway.

Συγχαρητήρια Μπαμπίνο! :drinks::drinks::drinks:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Eννοούσα ότι τα χαμηλά 45άρια που μου είπε ο Μπάμπης φαίνονται άπιαστα γιατί θες CPU που να παίζει πολύ ψηλά. Anyway.

Ok my fault, εγω καταλαβα οτι σου ειπε ο Μπαμπης οτι παιζει γυρω στα 44.7 με 45.3...ενταξει πως κανεις ετσι...σε πνιγω αλλη φορα...:P:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

μπραβο και παλι στειλε τον νυχτεριδα (stelara) για υπνο γιατι εχει δουλεια αυριο

Μπαα ... Θα παμε να τα πιουμε τωρα για να γιορτασουμε ...:victory:...

Link to comment
Share on other sites

ωχ η παλιογρια ξενηχταη:drinks:

:hehe::hehe: Τον καημένο τον hipr-ίδη τι του έμελλε πάλι να ακούσει νυχτιάτικο :hehe:

@stealth: Γιάννη μαν αγχώνεσαι ρει δεν παρεξήγησα, απλά δεν έβαλα emoticons :D :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now