George_o/c

MaxxMem: Νέο Benchmark στο HWBOT

Recommended Posts

ναι Άκη :) και αναρωτιόμουν αν υπάρχει ακόμα ο 4200 γιατι ο 3200 κάπου χάθηκε :S

Α64 powah

edit: από το σπίτι όπως τρέχει 24/7 εδω και κανα 3-4 μερες

th_asd.jpg

Η πλάκα είναι ότι εσύ μου είχες πει ότι τον έτρεχες στα 3g με 1,5χ ρεύμα.

Και σε εμένα έτρεχε κανονικά snm στα 3g ακόμα και με 1,32-1,34 με την XP-120{άσε που μέχρι να τον κουμπώσω απ την στιγμή που μου τον έδωσες έγινε μετατροπή σε s938 :P...πρώτη φορά είδα να διπλώνει πιν στην τρύπα του σοκετ και να κοβεται(προφανως)..και να πώ ότι τον βίασα..}

Link to comment
Share on other sites

~1.47 έδινε η αλβατρον για 3.2 κοντα :) είχε ένα prob το Mobo και δεν εδίνε λιγότερο :D

ανέβασε κανα σκορ σαν A64 4200+ s938 AN7's edition

όντως με ~1,47 χτύπαγα και εγώ τα 3,2

Άμα μου την δώσει καμιά μέρα...θα το τσιτώσω το κατεβαστήρι

Link to comment
Share on other sites

με Q6600 @ ~ 3,850 παιρνω δισαναλογα σκορ . οι ραμ στα 1250 με 5αρια ειναι καλυτερες απο ~ 1150 με 4 αρια . κ εσυ εισαι στα 1000 με 4αρια παλι καλυτερος κ στις 2 περιπτωσεις . αρα πρεπει να ψαξω πολυ τα sbtimings γιατι τα εχω στο αuto .

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση . επειδη αυριο θα ασχοληθω πιο πολυ που θα ειμαι κ στον δικο μου υπολογιστη ν ξερω . λοιπον στην αρχη κλοκαρα μνημες κ ειχα 4 dimms πανω . ειχα καποια σκορ. μετα που κλοκαρα με 2 dimms στους ιδιους χρονισμους περιπου ειχα χαμηλωτερα σκορ. γτ ετσι ? κ επισης οταν τρεχω το benchmark αυτο σε καποια στιγμη κολλαει λιγο κ μου γραφει οτι δεν αποκρινεται αλλα το τελειωνει κανονικα . το εχει παρατησησει κανεις αλλος αυτο το φαινομενο . με seven 64 bit ειμαι , αλλα δεν νομιζω οτι ειναι αυτο αφου κ ο racer με 7 ειναι .

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα το ίδιο κάνει, όχι πάντα όμως. Συνήθως την πρώτη φορά . Αν το τρέξω 2η - 3η φορά δεν κολλάει αλλά ούτως η άλλως τότε βγάζει χαμηλότερο σκορ από την πρώτη.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος και ο JC με τον 920....:D

Προσέξτε και το παρακάτω σκορ: HWBOT - homepage

Το παλικάρι αυτό κάνει λόγο για πολλά bugs οπότε έχετε το νου σας μήπως καμιά μέρα σας βγάλει

κάποιο τρελό σκορ....:P:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now