stringkiller_gr

wi-fi FLYNG DRONE.

Recommended Posts

ΕΝΑ

ΔΥΟ

Απίστευτο Ελικοπτερο-ειδές το οποίο έχει 4 έλικες + γυροσκόπιο (για σταθεροποίηση) + κάμερα για να βλέπεις ότι βλέπει... Αν το έχει κανείς να σηκώσει το χέρι τώρα.. :kiss:...

Τρελάθηκα μόλις το είδα, απλά τέλειο, ασε που θυμίζει τον

(τον οποίο βέβαιος των πουλάω 200 ευρό.)
Link to comment
Share on other sites

Απάντηση στην γενική σου ερώτηση..

είναι.....

Τα Πάντα όλα, (και τα Κοάλα τίποτα)

αν τον βλέπεις από την αριστερή μεριά τότε ρουφάει :'(....

αν τον βλέπεις από την δεξιά μεριά τότε φυσάει.:hug:..

Link to comment
Share on other sites

Spy...

Βασικά φαίνεται να κάνει αρκετή φασαρία, ίσως αν αλλάξεις φτερωτή θα γίνει ultra silent :D

Για δωράκι στον εαυτό μου δε θα με χάλαγε...αλλά θέλει και iphone :(

Link to comment
Share on other sites

Λέω εγώ τώρα.. Θορυβώδης μήπως είναι λόγο τον στροφών από τους έλικες?

Πρώτον είναι τέσσερις

Δεύτερον δεν ξέρουμε τι βάρος έχει αυτός και ποσο δύναμη θέλει να σηκωθεί και να στέκεται στον αέρα.

+ Η μπαταρίες που έχει μέσα του πρέπει να είναι αρκετά βαριές για να κρατάει αρκετή ώρα και για να μπορεί να κάνει αρκετές βόλτες το ιπτάμενο κατσαριδάκι..

Link to comment
Share on other sites

...αλλά θέλει και iphone :(

και είναι ο μόνος λόγος που δεν πρόκειται να το πάρω αν είναι συμβατό μόνο με iphone...

Γιατί iphone δεν θα πάρω ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

και είναι ο μόνος λόγος που δεν πρόκειται να το πάρω αν είναι συμβατό μόνο με iphone...

Γιατί iphone δεν θα πάρω ποτέ.

Δικός μου είσαι εσύ :P

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βασικά το iphone sux για εμένα τουλάχιστον που θέλω να πληρώνω για κάτι άλλο εκτός από το όνομα (το nokia Ν95 που είναι 2-3 ετίας είναι ανώτερο από το πιο πρόσφατο iphone, για κατασκοπικές καταστάσεις δείτε τον ρομποτάκο μου... (σε καλή τιμή.)

Πάντως απ`ότι διάβασα η εταιρία που έφτιαξε την κατσαρίδα έχει αφήσει την παράγωγή λογισμικού σε άλλες κονσόλες στους χακερς.... !!! ΛόΛ... και αυτό είναι μια απίστευτα έξυπνη κίνησή γιατί θα γίνει ντόρος και δεν θα πληρώσουν προγραμματιστές για μεταφορά του λογισμικού σε άλλες πλατφόρμες

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now