GoriLLakoS

Lian Li Red Spider

Recommended Posts

Αν κ δεν ανήκω στον χώρο ιδιαίτερα , νομίζω ότι αυτό που χαρακτηρίζει την ΛιανΛι είναι η λιτή κ ταυτόχρονα πανέμορφη γραμμή των κουτιών της .

Ακόμα κ η θήκη σελοτέηπ (ακα σαλιγκάρι) είναι πολύ ωραίο .

Αυτό εδώ είναι κακάσχημο , υπερβολικά φαντεζί κ απωθητικό .

Link to comment
Share on other sites

Btw , στην σελίδα της ΛιανΛι αυτό το μοντέλο δεν υπάρχει .

Το μόνο που βρήκα ήταν ένα κουτί χωρίς τα πλαϊνά πλοκάμια .

Που βρήκες αυτό το μοντέλο ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να αποκαλύψω τις πηγές μου :P

Συνήθως είναι κινέζικα site..:P

Αλλά άμα κάνεις δεξί κλίκ και δείς απο που έιναι η εικόνα θα καταλάβεις.

Το κουτί αυτό είναι demo case για την AMD αλλά είναι πολύ πιθανό να βγεί στην παραγωγή..το κανονικό είναι μάυο και χωρίς αράχνες...:P

Link to comment
Share on other sites

Trends ρε παιδιά...εδώ η Ferrari που είχε δηλώσει πως δεν θα έβγαζε δικό της SUV ( κάτι που κάνανε όλες οι άλλες εταιρίες του χώρου ) μας εμφάνησε πρότυπο κοντά στην παραγωγή...

Αφού προφανώς δεν πουλάνε πολύ με τα κλασσικά κουτιά τους, "αναγκάστηκαν" να πιάσουνε και την "mainstream" αγορά.

Με φαντεζί κουτιά, κλπ.

Για να πω την αλήθεια το συγκεκριμένο δεν μου αρέσει καθόλου...αλλά λέμε τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι αυτοί που αγοράζουν ΛιανΛι , είναι

α) Αρκετοί

β) Τους αρέσει η κλασσική κ ''συντηρητική'' γραμμή που είχε υιοθετήσει η ΛιανΛι .

Όταν αρχίζει να βγάζει τερατουργήματα (βλ. ''Κόκκινη αράχνη'') , αρχίζει κ χάνει κάποιο μέρος από το αγοράστικο κοινό , μιας κ τα στάνταρντς πέφτουν .

(Μιλώντας πάντα για την εμφάνιση του κουτιού κ όχι τους εσωτερικούς χώρους του .)

2) Τι σχέση έχει η ΑΜΔ με το κόκκινο ?

Θα κάνει αλλαγή στο χρώμα του λογότυπου ?

Link to comment
Share on other sites

Το αρκετοί δεν είναι ποτέ good enough :D

Παντού και σε όλα, όσα και αν έχουμε, θέλουμε περισσότερα.

Αρκετοί αγοράζουνε... αλλά πόσοι πιο αρκετοί είναι αυτοί που έχουνε πάρει ένα Stacker ?

Το μερίδιο αγοράς εκεί γράφει Stacker vs The Rest = 2 - 0 :D

Μπήκανε δυνατά και τα SilverStone προσφάτως...αλλά έχουνε και αυτά σχετικά τσουχτερές τιμές ( βλέπε π.χ. το TJ-07 )

Link to comment
Share on other sites

Το αρκετοί δεν είναι ποτέ good enough :D

Παντού και σε όλα, όσα και αν έχουμε, θέλουμε περισσότερα.

Αρκετοί αγοράζουνε... αλλά πόσοι πιο αρκετοί είναι αυτοί που έχουνε πάρει ένα Stacker ?

Το μερίδιο αγοράς εκεί γράφει Stacker vs The Rest = 2 - 0 :D

Μπήκανε δυνατά και τα SilverStone προσφάτως...αλλά έχουνε και αυτά σχετικά τσουχτερές τιμές ( βλέπε π.χ. το TJ-07 )

Ναι αλλά για μένα το Stacker είναι 1.

STC-01 ή αλλιώς το 810.

Αυτό έχω...και αν το άλλαζα αυτή τη στιγμή μόνο με το Lian Li V2000 PlusII B θα το άλλαζα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά για μένα το Stacker είναι 1.

STC-01 ή αλλιώς το 810.

Αυτό έχω...και αν το άλλαζα αυτή τη στιγμή μόνο με το Lian Li V2000 PlusII B θα το άλλαζα.

Συμφωνούμε απόλυτα στο STC-01...simply the best.

A real classic case :o

Τα υπόλοιπα δεν μου αρέσουνε, ιδιαίτερα αυτό που μοιάζει η μούρη κάπως σαν σύγχρονος "ψηφιακός" σκουπιδόντενεκές :D

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, rossi123 said:

Patterns folks ... εδώ η Ferrari, η οποία δήλωσε ότι δεν θα είχε SUV (η οποία τελείωσε από τις διάφορες οργανώσεις στον τομέα), μας έδειξε ένα μοντέλο κοντά γενιά ...

Έχοντας σαφώς δεν προσφέρουν αξιοθαύμαστα με τα μεγάλα τους κουτιά, ήταν "περιορισμένα" για να αντισταθμίσουν τον χαμένο χρόνο με την "τυποποιημένη" βιτρίνα.

Με κιβώτια περιέργειας και ούτω καθεξής.

Για να έρθει καθαρό, δεν με νοιάζει καθόλου ... σε κάθε περίπτωση, το λέμε τώρα.

 

Μιλάς με γρίφους γέροντα.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now