dimcar

Alien Vs Predator, τα πρώτα 10 λεπτά από την Campaign του Predator στο PC με DX11

Recommended Posts

το επεξα χωρις DX 11 και τα γραφικα ηταν γαματα!

θελω να δω τι βελτιωσεις θα εχει το DX11 σε σχεση με το 10,1 και το 10

επισις πολυ ωραιο παιχνιδακια ;)

Δεν έχει DirectX 10.1 & DirectX 10.

Αν δεν έχεις κάρτα που να υποστηρίζει DirectX 11 τότε αναγκαστικά ( αναγκαστικά εννοώ επειδή δεν έχουνε βάλει αυτοί υποστήριξη για DirectX 10/10.1 ) παίζεις σε DirectX 9.

σε τι mode τρέχει το παιχνίδι αν δεν υποστηρίζεται το dx 11 από την κάρτα? DX9 να υποθέσω? εννοείται σε windows 7!

Σωστός, DirectX 9.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο το game :T: Έχω μείνει πίσω στον τομέα των γραφικών μου φαίνεται :(

dimcar, γίνεται να δώσετε ένα πιο χτυπητό χρώμα στο button "Δώστε το σχόλιό σας"; :)

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει DirectX 10.1 & DirectX 10.

Αν δεν έχεις κάρτα που να υποστηρίζει DirectX 11 τότε αναγκαστικά ( αναγκαστικά εννοώ επειδή δεν έχουνε βάλει αυτοί υποστήριξη για DirectX 10/10.1 ) παίζεις σε DirectX 9.

δεν το ηξερα αυτο.

παντως και ετσι μια χαρα μου φανηκε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λές...αλλά 3 χρόνια τώρα στα βαγόνια της είμαι~! Και δεν την αλλάζω...για κανένα αργοπορημένο chip. Το παιχνίδι μπορεί να είναι αυτό που περιμέναμε, αλλά όπως και σε άλλα aspects της ζωής μας δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.

Ούτε το 3D του Cameron ήταν τέλειο, αλλά έχει σπάσει ταμεία σε όλο τον κόσμο, αυτό κάνει και η ATi, γιατί είναι solid product. Τα άλλα απλά είναι αλεπουδάκια που προσπαθούν να προσπεράσουν την αλεπού.

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν σε κατηγόρησε για τις επιλογές σου αλλά ρίξε λίγο την μυτούλα και δες τα τραγικά που συμβαίνουν, το πολυδιαφημιζόμενο AvP με το DX11 και το tesselation που μας έλεγε η ATi δεν τρέχει με τους catalist και πρέπει να χώσεις hot fix για DX11. :hehe:

karagkiozism4ce5v.jpg

ΕΕΕΕΕ!!! ΡΕ!!! ΓΛΕΝΤΙΑ!!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Lol...you just don't get it!

Ναι, θυμάμαι και το The Way is Meant to be Played Game, που έπαιζε καλύτερα σε ATi κάρτες, παρά σε nVidia.

Απλά δεν υπάρχει λόγος να γελάς, άλλωστε το πολυαναμενόμενο Fermi, είναι μια φούσκα... Πάλι θα τα πάρουν από τον κοσμάκη, και πάλι rebranded product θα είναι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αστον μωρε τον κακομοιρο, δε θελει να βγαλουμε την ατζεντα με τα φιασκα που εχει κανει η nVIDIA και να γεμισουμε 3 σελιδες posts :hehe:

Οσο για το DX11 στο AvP, ειναι πολυ φανερο στο ιδιο το Alien νομιζω :)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ελεος.

αντι να κοιτατε οταν θελετε νεα καρτα τι αξιζει περισσοτερο γινεστε πιστοι πελατες μιας εταιριας και απλα μασατε χωρις να κρινετε τι σας σερβιρουν στο πιατο!

ποιος κερδιζει?

μα φυσικα οι εταιριες!!

επισις αυτο το θεμα αφορα το παιχνιδι αυτο σε DX11.

αρα δεν αφορα την nVIDIA ακομα.

σπυρο πως πηγε το παιχνιδι τελικα?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ελεος.

αντι να κοιτατε οταν θελετε νεα καρτα τι αξιζει περισσοτερο γινεστε πιστοι πελατες μιας εταιριας και απλα μασατε χωρις να κρινετε τι σας σερβιρουν στο πιατο!

ποιος κερδιζει?

μα φυσικα οι εταιριες!!

επισις αυτο το θεμα αφορα το παιχνιδι αυτο σε DX11.

αρα δεν αφορα την nVIDIA ακομα.

σπυρο πως πηγε το παιχνιδι τελικα?

πες τα με τα καθε ορνια καθονται και τσακωνονται για την Nvidia και την ΑΤι και καθε εταιρια.. Ποσο προβατα πια.. Μπεεεεεεε μπεεεεεεεε

Σε λιγο θα στηνουμε κ τσακωμους Goodys vc Mc να πουμε με τα καθε φερεφωνα...

Το κουβαδακι σας και σ'αλλη παραλια! ΟΥΣΤ! Γραψτε κατι για το θεμα και αφηστε τα αλλα. Λες και ο καθενας περιμενε τον καθε K. Εξυπνοπουλο για να σχηματισει αποψη. Η η καθε εταιρια θα του πει και μπραβο.

Οσον αφορα το παιχνιδι λοιπον, δεν εχω ακομα αποψη :hehe::hehe: Ελειψα το ΣΚ τελικα εκτακτως και δν το ακουμπησα καν :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now