Recommended Posts

Καλα τα LG τα κινητα δεν ειναι για φωτο...Αλλα μεχρι να ερθουν τα dell με αυτο θα ειμαι..

Οντως προς τα πισω φυσανε βρε! απο πανω , μπροστα , κατω μπαινει αερας και απο πισω βγαζει...

Θελει βεβαια κατι αλλαγουλες...αλλα πιος καθεται παλι να βαζει , βγαζει..καλοκαιριασε...

Link to comment
Share on other sites

Ωραία καρτούλα :P Πολύ καλό το κουτάκι μπράβο!

σευχαριστω..!καιρος ηταν να το φτιαξω..τοσο καιρο παιδευομαι(3μερες:P)!!οσο για το κουτι ναναι καλα το πλαισιο που μου εστειλε κατα λαθος μαυρο αντι για ασημι γιατι τελικα το μαυρο μαρεσει καλυτερα:P

ωραιος ο Πανος! το κουτι τελικα ποιο ειναι?? βλεπω και τα sleeve!!

silverstone tj07.που ειναι το δικο σου ρα???ασε γιατι εκατσα και σλιβαρα πολλα!!!πανω απο 10μετρα συνολο,που δεν ειμαι για τετοια εγω..!!

Link to comment
Share on other sites

θα ανεβει και μενα καααααααααποτε!! :P

Δεν το παλεψες κ πολυ με το Obsidian ε?

edit: noob..φαινεται καθαρα οτι ειναι το tj07 αλλα το λαπτοπ δειχνει το 1/3 της φωτο :hehe:

που να μην εκανα και resize:p

περιμενα 3βδομαδες το 800d δεν ειχα ενημερωση απο το πλαισιο και ετσι πριν καμια βδομαδα το ακυρωσα..χθες με πηραν απο την μεταφορικη να ερθουν να μου το φερουν..γενικα αυτες τις μερες εχουν πηξει τα παιδια στην εξυπηρετηση και δεν ξερω τι παιζει..εχω ακυρωσει 2 παραγγελειες και μου τις εχουν φερει..:que:...

Link to comment
Share on other sites

πωωω... ξενερωσες οταν ακουσες για το obsidian?

το ειχα παρει ηδη αυτο και μου αρεσει παρα πολυ..δεν το περιμενα να μαρεσει τοσο:P βασικα μαρεσει πολυ το αλουμινιο αυτο το βουρτσισμενοι..!και αν ανεβαζα και τις αλλες φωτο θα εβλεπες οτι οπου δεν ηταν βουρτσισμενο το αλουμινιο του περασα και ενα ξεγυρισμενο βαψιματακι!!!!:P:p

Ωραίος Πάνο. Θα έρθω πάλι τέλη Οκτώβρη να σε επισκεφτώ να το θαυμάσω από κοντά :D:D

ελα,εχω και το 2011 το προ..κανε καμια προπονηση ομως γιατι θα σου δειξω τα δοντια μου:D:D

Link to comment
Share on other sites

το ειχα παρει ηδη αυτο και μου αρεσει παρα πολυ..δεν το περιμενα να μαρεσει τοσο:P βασικα μαρεσει πολυ το αλουμινιο αυτο το βουρτσισμενοι..!και αν ανεβαζα και τις αλλες φωτο θα εβλεπες οτι οπου δεν ηταν βουρτσισμενο το αλουμινιο του περασα και ενα ξεγυρισμενο βαψιματακι!!!!:P:p

Ωραιος τοτε!! :T:

Link to comment
Share on other sites

pano με την υδροψυξη πως τα εβγαλες περα τωρα??

ολα πηγαν καλα με την πρωτη??

ναι με την πρωτη!!!και χωρις ρακορ 90μοιρων με 45αρια στον πατο(στα ψυγεια),σε αυτο το σημειο ζοριστηκα μονο!!την προηγουμενη φορα ειχα χαλασμενη αντλια μιας και ενας "μαγκας" απο το λαμπ μου την πουλησε χαλασμενη..3μερες μου πηρε ολο το κουτι απο το "μηδεν" ουσιαστικα..η επομενη μου θα ηθελα σωληνες και ρακορ 3/8!ειναι πιο ευκολα αποτι συνειδητοποιησα αργα..τα πραγματα (της υδροψυξης) που παραγγειλα τα πηρα με σκοπο πως θα επερνα το obsidian αλλα χωρεσαν ανετα στο tj χωρις καμια μοντα γιατι δεν διεθετα και εργαλεια..ουτε μιση τρυπα δεν του εχω κανει..!!εχω παθει πλακα και με τις θερμοκρασιες..!!το προ 11 μονο εχω εγκαταστησει μιας και μολις εκανα φορματ,και η καρτα γραφικων στο παιχνιδι τερματιζει στους 40 βαθμους!!!μην ξεχνας πως εδω στην κρητη εχουμε πολυ πιο θερμο κλιμα απο την αθηνα πχ..;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now