George_o/c

SuperPi Minimized Window Tweak

Recommended Posts

Δείτε το video που ανέβασα και θα καταλάβετε περί τίνος πρόκειται. Χωρίς το tweak, 11.328sec. Με το tweak, 11.266sec. Για όσους νομίζουν ότι το SPi 1M δεν επωφελείται από το συγκεκριμένο tweak :)

:dot:

.

Link to comment
Share on other sites

από ότι θυμάμαι το tweek δεν πιάνει σε όλα τα συστήματα. ναι πιάνει στους i5/i7 all όχι στους AMD. τώρα για 775 δεν ξέρω. δυστυχώς δεν μπορώ να δω youtube στη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Βρέι το ξαναδοκίμασες για να το επαληθεύσεις...?

Το έκανα καμιά 10αρια φορές και συνέχεια το σκορ ήταν στάνταρ 0.1s παραπάνω, ενώ σε εσένα

είναι 0.1s καλύτερο....:P

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαριέμαι να δω όλο το video σε αυτή την ποιότητα.

Σε τι σύστημα το δοκίμασες Γιώργο ?

Πόσες συνεχόμενες φορές έτρεξες το 1M δίχως να κάνεις το παράθυρο minimize και μετά από restart έκανες τις δοκιμές με το παράθυρο minimized ?

Link to comment
Share on other sites

Και με P4 πιάνει και με E8500 πιάνει και με Core i5 750 πιάνει. Ακόμα και 20 φορές συνεχόμενα να τρέξω το SPi 1M, δεν μπορώ να πιάσω τον χρόνο που κάνω με αυτό το tweak ;)

Βασίλη, φαίνεται έτσι η ποιότητα γιατί έχω βάλει macro στην ψηφιακή ώστε μετά να δείχνω από κοντά τον χρόνο και τα CPU MHz. Τέσπα εγώ απλά το post-αρα για να το δοκιμάσετε και να πείτε. Γνωρίζω πολύ καλά ότι είναι ορισμένοι που λένε ότι δεν δίνει, όμως εμένα μου δίνει πάντα! :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βαριέμαι να δω όλο το video σε αυτή την ποιότητα.

Σε τι σύστημα το δοκίμασες Γιώργο ?

Πόσες συνεχόμενες φορές έτρεξες το 1M δίχως να κάνεις το παράθυρο minimize και μετά από restart έκανες τις δοκιμές με το παράθυρο minimized ?

Τα έκανα κι εγώ όλα αυτά για να είμαι 100% σίγουρος ότι δουλεύει Μπιλ και όντως είναι πάρα πολύ καλό και δούλεψε και μετά στα κρύα που δοκίμασα. Πολύ καλό Tweak :T:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες δεν μου έχει δουλέψει ποτέ. Αντιθέτως με ram disk και file transfer you know the name tweak είναι χτυπήσει 1Μ με τον Q6600 ακόμα και του saaya. Ίσως θυμάται ο άκης(με εσένα μίλαγα τότε; δεν θυμάμαι)

edit: μάλλον δεν το έκανα καλά. Εγώ το έκανα Minimize αφού πατούσα Ok. lol nice.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now