GoriLLakoS

[GOOC 2010]Gigabyte Open Overclocking Championship 2010 Greek Qualifiers

Recommended Posts

Ωραιο αρθρακι Δημητρη . :)

Τα συγχαρητηρια μου για την ολη προσπαθεια στον Γιωργο που το παλεψε μεχρι την τελευταια στιγμη ! Με τετοιο cpu ,δυστυχως , η προκριση μαλλον ηταν αδυνατη.

Link to comment
Share on other sites

παντως η moda στην μπλουζα τα εσπασε :P απο οτι ειπε 5.4 επαιξε superpi, παραπανω δεν πηγαινε...

Αυτή την moda με την μπλόυζα ο κάγκουρας Γιώργος...εεεεε ο κύριος Γιώργος την κάει κάθε χρόνο γιατί με τόσους καπνούς και κάμερες νομίζει πώς έιναι στην PCEurovision και πρέπει να είναι διαφορετικός απο τους άλλους :hehe:

Άντε και του χρόνου :T::D

Link to comment
Share on other sites

Μα ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ απ'τους άλλους - είμαι ο ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ - .... :D:P

Η CPU έπαιζε με ΔΥΟ πυρήνες περί τα 5800MHz pi-fast και maXmem και περί τα 5650MHz MAX Super-Pi 8M

Όσο για wPrime και όλους τους πηρύνες?......'Αστο καλύτερα..... :D

5400MHz MAX τέλος........ :D

Link to comment
Share on other sites

Αν και καθηστεριμενα,μπραβο ρε Γιωργο για την προσπαθεια.Πιστευω χωρις υπερβολες οτι εισαι και θα εισαι,ασχετως βαθμολογιας,ο καλητερος overclocker ολων των εποχων:worship2::worship2::worship2:

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ Phil για τα καλά σου λόγια..... :)

Μπορεί να μην είμαι ο καλύτερος O/Cer όλων τον εποχών όπως λες, ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ και ΘΑ ΕΙΜΑΙ ο ΝΕΟΤΕΡΟΣ....... :D:P

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια και απο εμενα ρε Γιωργη....

Στην Γαλλια και στο διαγωνισμο της MSI καταλαβα ποσο δυσκολα ειναι σε ενα διαγωνισμο, ακομα περισσοτερο οταν δεν εχεις καλο cpu...

Συγχαρητηρια και παλι...

Να σου πω...θα δουμε συνεχεια?

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκα με το hipro5 στη Μαγιόρκα και έγραψα το παρακάτω άρθρο, στο οποίο υπάρχει και σχετικό βίντεο:

GOOC 2010 - GOOC 2010, overclocking event, διαγωνισμός, Gigabyte, Intel Core - PCW

Μισες δουλειες κανεις:

1) Ποσα πακετα καπνισε?

2) Ποσες φορες σε ειπε "Ρεπορτερ"?

3) Ποσα μπινελικια εριξε? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now