hipro5

LN2 και η τιμή του.

Recommended Posts

εγκατάσταση/συντηρηση θα τσούζει φαντάζομαι.

Eννοείται, όπως σε περίπτωση που πάθει κάτι θα πρέπει να έρθει τεχνικός από το εξωτερικό κτλ κτλ κτλ... Αλλά είναι μια επιλογή που πρέπει να τη ψάξουμε.

Link to comment
Share on other sites

..όπωσδήποτε πρέπει γιατί στην περίπτωση μου δυστήχως δεν θα μπορώ να γεμίζω απο air liquid, οπότε μαλλον θα παίζω με το cascade :(

Σημερα θα ανεβω revival μαλλον... Να του πω τιποτα ή οχι;

Βασικά πες του αφεντικό ξέχνα μας αυτο! και σήμερα θα πάω εγώ απο κει να γεμίσω για τελευταία φορά και θα του τα ψάλω, γιατί τους ξέρω και είμασταν απο του πρώτους που γεμίζαμε και του φέραμε τόσο κόσμο!!

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

..όπωσδήποτε πρέπει γιατί στην περίπτωση μου δυστήχως δεν θα μπορώ να γεμίζω απο air liquid, οπότε μαλλον θα παίζω με το cascade :(

Λογικο... ποσοι μπορουμε α τρεχουμε ασπροπυργο; Αμα ειναι να τρεχω 3 ωρες να να παιζω 2 ωρες, αστα να πανε...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πες του αφεντικό ξέχνα μας αυτο! και σήμερα θα πάω εγώ απο κει να γεμίσω για τελευταία φορά και θα του τα ψάλω, γιατί τους ξέρω και είμασταν απο του πρώτους που γεμίζαμε και του φέραμε τόσο κόσμο!!

Κώστα να του το ξεκαθαρίσεις ότι θέλουμε να μας αφήσει την τιμή όσο ήταν γιατί αλλιώς πολλοί από μας θα κόψουμε να γεμίζουμε εκεί. Ούτε σεντ παραπάνω. Αν έκοβε αποδείξεις/τιμολόγια θα είχε μια λογική αλλά όχι να τον κάνουμε και μάγκα με μαύρα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα πάω αύριο να γεμίσω για το event 50L και θα του τα πω.Φαρμάκι.

edit: Καινούργιο μηχάνημα με παραγωγή 40L τη μέρα απο ολλανδία κοστίζει 67000$ με πρώτο αναγκαστικό service τις 10Κ ώρες......:(

Link to comment
Share on other sites

ο τυπος ειναι και πολυ μακακας τελικα . Εγω απο το Ηρακλειο κατεβαινω σε αυτον γιατι εχω ακουσει τοσο καλα λογια , και τωρα μας πουλαει ετσι ; Ντροπη .! Ομως που αλλου να πας ; Ασπροπυργο μου ειναι αδυνατον να παω για παγο , πολυ ωρα διαδρομη , Airliquid ειναι κλειστα το Σαββατο που παιζω εγω , αρα τι?

Link to comment
Share on other sites

Ρε Toxic είσαι απελπισίας :P. Δίπλα σου είναι η linde ρεεε.

Στην Τατοϊου ακριβώς μετά τη γέφυρα που περνά πάνω απο την εθνική...;)

edit: Dread αμα το βάλω αυτο στο αμάξι θα πηγαίνω σούζα στον ασπρόπυργο....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πες του ότι το παίρνουμε από αλλού 1.45ευρώ.

Αν θέλει να μείνουμε και να του φέρουμε και άλλα άτομα να μας το αφήσει εκεί που ήταν, άντε στην χειρότερη να το πάει 1.55 να χαρεί.

Αλλιώς πες του το πουλάκι πέταξε, και όλοι μας πάμε στον άλλο.

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

@ dread77 Ποσο να χανει την ημερα; Δεκα λιτρα ;:D

@Crio , Ναι ρε αλλα ειναι κλειστα το σαββατο οσες φορες ειχα παρει , αυτο μου ειχαν πει:(

Link to comment
Share on other sites

και μετα θα πηγαινουμε στον πεππα να γεμισουμε... θα φευγουμε σαββατο και θα γυρναμε σπιτι κυριακη. χαχαα. Πεππα προσφρεις και διαμονη;

Link to comment
Share on other sites

και μετα θα πηγαινουμε στον πεππα να γεμισουμε... θα φευγουμε σαββατο και θα γυρναμε σπιτι κυριακη. χαχαα. Πεππα προσφρεις και διαμονη;

Σιγά ρε... εγω δηλαδή πως έρχομαι στον Χρήστο σε 30 λεπτά ? Από άλλη Σταμάτα ξεκινάω εγω ?

υ.γ. Τσοντάρετε να κλείσουμε την πιλωτή να το κάνουμε ένα μεγάλο benching lab :D

Link to comment
Share on other sites

Σιγά ρε... εγω δηλαδή πως έρχομαι στον Χρήστο σε 30 λεπτά ? Από άλλη Σταμάτα ξεκινάω εγω ?

υ.γ. Τσοντάρετε να κλείσουμε την πιλωτή να το κάνουμε ένα μεγάλο benching lab :D

Bγαινει παραπανω η βενζινη. χαχαχααχ.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείτε να κλείσετε μια συμφωνία μαζί του να σας το αφήνει όπως και πριν τότε okay !!

Αν πει όχι πείτε του νούμερο ανθρώπων που χάνει :P

Να δείτε πως θα αλλάξει γνώμη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now