hipro5

LN2 και η τιμή του.

Recommended Posts

ο λαμπρος ειναι γ@@@ τα παιδια οταν γεμιζω εγω δεν χρειαζετε να του πω να γεμιση την μπουκαλα μεχρι επανω την ξεχειλιζη ο αλλος ο οδηγος με την περιεργη μυτη ειναι πολυ π@π@ρ@ς θα μας χαση ολους και θα δουμε θα του αρεση?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως λέω να το λήξουμε εδώ το θέμα γτ δεν είναι καλή διαφήμιση ούτε για εμάς ούτε για αυτούς. Τώρα ξέρουμε τι παίζει και αποφασίζει ο καθένας τι θα κάνει. Που και πόσο. :)

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι καλή διαφήμιση ούτε για εμάς

To να ανοίγεις συζήτηση θέλοντας να ενημερώσεις τους φίλους σου για την αυξημένη τιμή

του αζώτου, δεν είναι διαφήμιση...Και επίσης δεν είναι διαφήμιση τα παράπονα παιδιών

που τους φέρθηκαν με άσχημο τρόπο...;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα πουθενά κράξιμο αλλά επεξήγηση/διήγηση κάποιας ιστορίας. Δεν χρειάζεται να είμαστε ακραίοι και να λέμε για ΣΔΟΕ κλτ. κτλ.

Ψάχνουμε όλοι μαζί για μηχάνημα και βάζουμε εδώ λινκ και στοιχεία που τυχόν βρίσκουμε?

Link to comment
Share on other sites

Απρόπυργο στου διαόλου τη μάνα είναι....:(

Πολύ κοντά στο σπίτι μου! ;)

Λογικο... ποσοι μπορουμε α τρεχουμε ασπροπυργο; Αμα ειναι να τρεχω 3 ωρες να να παιζω 2 ωρες, αστα να πανε...

Επειδή μένω Ασπρόπυργο, πάρα πολύ κοντά στην Air Liquid. Η απόσταση από κέντρο Αθήνα είναι το πολύ 20 λεπτά.

Είναι πολύ κοντά σε έξοδο 5 Αττικής οδού (Περιφερειακή Αιγάλεω), ή πίσω από τα ΕΛΔΑ (Λ. Αθηνών - Κορίνθου).

Το πρόβλημα δεν είναι η απόσταση, αλλά εκεί που είναι καταχωνιασμένες οι εγκαταστάσεις της εταιρείας, που σίγουρα κάποιος δεν τη βρίσκει εύκολα.

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now