George_o/c

Computex 2010: Kingston 4GB DDR3 kit @ 2544MHz!

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Computex 2010: Kingston 4GB DDR3 kit @ 2544MHz!]http://reviews.hwbox.gr/news/kingston.jpg[/NEWS_IMG]Σήμερα ξεκινά πανηγυρικά η μεγαλύτερη τεχνολογική έκθεση παγκοσμίως, ονόματι Computex 2010. Μέχρι και τις 5 Ιουνίου θα προσπαθήσουμε να σας μεταφέρουμε το κλίμα που επικρατεί στην Ταϊπέι, παρουσιάζοντας όσα περισσότερα προϊόντα γίνεται. Ξεκινάμε με μία από τις μεγαλύτερες κατασκευάστριες εταιρείες μνημών RAM και προϊόντων flash για ηλεκτρονικούς υπολογιστές, την Kingston! Στο booth της θα συναντήσει κανείς ένα HyperX dual-channel DDR3 kit που τρέχει στα 2544MHz με timings 9-11-10-31. Ακόμα πιο εντυπωσιακό δε, θεωρείται ότι γεγονός ότι για να λειτουργήσει στα 2.5GHz+ χρειάζεται μόλις 1.65V.

Απολαύστε το video που ακολουθεί!

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

e δεν είναι για κάθε μέρα! είναι για να πάρεις τις μετρήσεις σου και να το κλείσεις ;)

εκτος και βγάλουν κανα διαιρετή 2:14

Link to comment
Share on other sites

Σιγά τα πράγματα....:P Άμα δείτε στο βίντεο το bckl είναι στα 212, σε φυσιολογικά πλαίσια δηλαδή...

Με λίγο τσιμπημένο vtt και μια υδρόψυξη μια χαρά είναι για κάθε μέρα...:P

Link to comment
Share on other sites

exexexexe lol

οποτε εγώ που παίζω 2400 9-10-9 -1T 1.7v να είμαι υπερευχαριστημένος ;)

δυστυχώς δεν ανεβαίνουν με τίποτα παραπάνω. βεβαια δεν δοκίμασα με 2T, νομίζω ότι δεν αξίζει!

κάτι geil 2133 9-9-9 που πήρα από tsan, πραγματικά χρυσοδάκτυλος :D

Link to comment
Share on other sites

exexexexe lol

οποτε εγώ που παίζω 2400 9-10-9 -1T 1.7v να είμαι υπερευχαριστημένος ;)

δυστυχώς δεν ανεβαίνουν με τίποτα παραπάνω. βεβαια δεν δοκίμασα με 2T, νομίζω ότι δεν αξίζει!

κάτι geil 2133 9-9-9 που πήρα από tsan, πραγματικά χρυσοδάκτυλος :D

Επόμενός σου στόχος είναι να καταφέρεις MemTest 300% Stable πάνω από τα 2400MHz. Για δες... :P

http://www.hwbox.gr/96045-post21.html

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now