apostonikos

Htc Evo 4G

Recommended Posts

Γεια χαρα σ ολους σας παιδακια :) Ειμαι ετοιμος για new phone και μ αρεσει ΑΠΕΙΡΑ το Htc Evo 4G....Θελω τις γνωμες σας ...Και αν ξερουμε αν θα ερθει καθολου Ελλαδα γιατι δν βρηκα τιποτα που το εψαξα :/

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σ ολους σας παιδακια :) Ειμαι ετοιμος για new phone και μ αρεσει ΑΠΕΙΡΑ το Htc Evo 4G....Θελω τις γνωμες σας ...Και αν ξερουμε αν θα ερθει καθολου Ελλαδα γιατι δν βρηκα τιποτα που το εψαξα :/

Προς το παρον δεν ερχεται γιατι δεν παιζει wimax ελλαδα και δεν παιζει σε gsm. ριξε μια ματια στο galaxy S αλλιως μεχρι το τελος του χρονου θα εχουμε HTC με 2πυρηνους snapdragon

Link to comment
Share on other sites

απλα εχει πει η htc οτι μεχρι τελους του χρονου θα εχει ενα 2πυρηνο... περισσοτερες λεπτομεριες οχι. Το EVO τα σπαει αλλα ευρωπη δεν ερχεται :( Λογικα θα βγει κατι αντιστοιχο...

Link to comment
Share on other sites

οτι το κινητο παιζει μονο σε CDMA και καθολου gsm που εχουμε εδω στην ευρωπη. Eπισης δεν υπαρχει 4G στην ελλαδα (εκτος απο το αγιο ορος που το εχουν πειραματικα). Πρακτικα το κινητο ειναι αχρηστο στη ευρωπη...

Link to comment
Share on other sites

Κριμα ...Και εσεις ρε παλικαρια που ειστε πιο ψαγμενοι απο μενα...Πολλα htc phones τα σπανε για να παιζουν σ ολα τα δικτυα...Σωστα ? Δν γινεται να πεχτει κατι αναλογο και με το Evo 4G ?

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μ αρεσει πολυ αλλα διαβασα σε μια σελιδα οτι δε θα ερθει στην ελλαδα. Πηγαινω τακτικα στη Βοστονη και σε 3 εβδομαδες που θα παω, θα το ξεκλειδωσω και θα το αγορασω. για τα χαρακτηριστικα του η τιμη του ειναι πολυ καλη. περιπου 450 ευρω. ειδα πριν στι vodafone ενα htc με λιγοτερα χαρακτηριστικα εκανε 600.. αν μπεις στο Reviews and News on Tech Products, Software and Downloads - PCWorld to exei 450 δολαρια μονο αλλα δεν ξερω αν το στελνουν Ελλαδα. επισης στη σελιδα Walmart.com: Save money. Live better. το εχει 489.99 δολαρια. οτι θελεις πες μου αν γνωριζω να σου πω. :)

Link to comment
Share on other sites

ειδα σχολια χρηστων οτι δε λειτουργει στην ελλαδα. μεχρι την επομενη εβδομαδα θα ξερω αν μπορει να ξεκλειδωθει γιατι εχω καποιον γνωστο που εχει μαγαζι με κινητα στη βοστονη και θα μου πει σε λιγες μερες.

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες σορρυ αλλα λογο οτι ημουν στο εξωτερικο ειδα τωρα τα μηνυματα :) euklidi ναι βγαινουν αλλα τι να τα κανω οταν θα πιανουν τρελες θερμοκρασιες λογο οτι ειναι 2πυρινα και η μπαταρια θα τελειωνει πολυ γρηγορα :/ ?

Scorpioudaki εμαθες τελικα αν ξεκλειδωνει για να παιξει ευρωπη ??? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now