billpeppas

HWbox Battlefield Bad Company 2 gaming ?

Recommended Posts

Παίζει κανένα ρεμάλι από εδώ μέσα καθόλου Bad Company 2 ?

Εγω το πήρα εχθές και το έκαψα λιγουλάκι επί της ευκαιρίας ( 7 ώρες συνολικά σε 2 μέρες :D ).

Link to comment
Share on other sites

Το τερμάτισα την προηγούμενη εβδομάδα..πολύ καλό, αρκετά μεγάλο σε σχέση με το splinter cell π.χ. και με τρομερά γραφικά...θα ήθελα λίγο πιο εντυπωσιακό φινάλε..

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτό κατάλαβα, εκτός και αν εννοείς για την Κυριακή.

Anyway, εγω θα είμαι και σήμερα μέσα μετά τις 12.

Όποιος θέλει μου στέλνει μήνυμα ( MSN / Xfire / Facebook / AIM / SMS / Phone ) και κανονίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον δεν έχει το game και ίσως θέλει να το πάρει, έχει πέσει πλέον η τιμή του σε λογικά επίπεδα.

20 ευρώ στο Πλαίσιο, και 16 ευρώ στο g2play.net ( online )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπαίνω για ζέσταμα :P

Εσύ προσεχτικά να μην καείς και μετά μας κλαίς.

Όποιος θα παίξει σήμερα να με κάνει add στους friends του στο battlefield για να μπεί εύκολα και γρήγορα όπου θα παίζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε κοτούλες, που κρυφτήκατε ?

κριμα τυχεροι ειστε!!δεν εχω παρει ακομα οθονη στην οθονη να σας την καρφωσω...την σφαιρα!!!!!!!!:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

@Πεππας.

Για κανονισε να σε παιξω κανα ματσακι να δω τι ψαρια πιανεις...

Όποτε θες ( υπόψιν το game το πρωτοέπαιξα πριν 5 ή 6 μέρες, αλλά μην κάνεις χαρούλες, είμαι pro tactical FPS player :D ).

Ελπίζω απόψε να εμφανιστούνε και οι υπόλοιπες κοτούλες ( sofos1990, racer, GenDoom_GR, και τα ξαδέρφια μου ) να δούμε τι αξίζετε :D

Λογικά από τις 11:30 κι έπειτα θα είμαι μέσα μέχρι τις 3 πάνω κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Δίχως παρεξήγηση, αλλά πραγματικά το ακούω γελοίο σαν δικαιολογία από μικρούς ( και μη ) που δεν εργάζονται και έχουνε ελεύθερη όλη τους την εβδομάδα.

Κάνετε για ένα Σάββατο λες και είστε 45άρηδες οικογενειάρχες που δουλεύετε 2 δουλειές 6 μέρες την εβδομάδα :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now