George_o/c

Έφτασαν στο τέλος τους τα k|ngp|n F1 EE CPU Pots

Recommended Posts

Οι βάσεις θα είναι 3 . Μια για cpus με coldbug, οπότε θα εξυπηρετεί στο control των temps, ακόμα μια για cpus χωρίς coldbug και μια τελευταία για dry ice . Aν δεν κάνω λάθος μαζί με το pot θα δίνονται οι 2 πρώτες βάσεις, ενώ η τρίτη βάση θα είναι διαθέσιμη για αγορά .

Ελπίζω σύντομα να έχω το δικό μου, οπότε και να σας πω διαφορές από το παλιό :D

Link to comment
Share on other sites

Οι θερμοκρασίες κατεβαίνουν λιγάκι γρήγορα στο καινούριο Gemini ε; :D:eek::drool:

Και από ότι είπε ο kingpin δεν χρειάζεται το torch πλέον με αυτό. Αντί να βοηθά, το καθυστερεί περισσότερο. Οπότε το pull down θα ήταν ακόμα πιο γρήγορο :eek:

Link to comment
Share on other sites

Άρα παίζει ο Γιώργος να έδωσε την ιδέα στον Vince Μιας και έχουν καλές σχέσεις. Το θέμα είναι γτ δεν το έκανε κάποιος δικός μας Έλληνας... Ε Βασιλάκο? Ε? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αφου ρε Τσάγκο ξέρεις πώς τα έχω παρατήσει γιατί μου την μπάινεις έτσι τώρα και με στεναχωρέις? :(

Ο καθένας έχει τις προτεραιότητες του, τοτε ήμουν κ@βλωμένος με αυτά, μετά μου πέρασε :(

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ακόμα έχω κολλήσει με την ιδέα ότι θα είχε προχωρήσει αρκετά το θέμα, ίσως και σε παγκόσμιο επίπεδο αν το είχες ακολουθήσει όπως στην αρχή γιατί το γούσταρες, αφού να φανταστείς ακόμα περιμένω το νέο σου Revision G-pot :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now