Recommended Posts

Μπραβο παιδες...Εξαιρετικο review...Keep it UP!

Ανεστη..!Εχεις τρελη υπομονη..!!

Πλεον καταλαβα πως ειναι ωρα να σουταρω τον Q6600 γιατι εγω ειμαι πιο ζεστος στα 3g αποτι ενας i7 στα 4g!Ελεος :funk:..

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά, αναλυτικότατο το review... Συγχρητήρια για την υπομονή και την αντικειμενικότητά σας. Περιεκτικό και κατατοπιστικό.

Link to comment
Share on other sites

αν και λάτρης του υγρού στοιχειού παρακολούθησα το θέμα με μεγάλη ευχαρίστηση , κατατοπιστικό εύκολο στο διάβασμα καίμε ξεκάθαρες απαντήσεις . πραγματικά σπουδαία δουλιά εύχομαι να αξιωθούμε να δούμε και άλλες τέτοιες παρουσίασης μπράβο παιδιά :T::T::T:

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα επιτέλους τον χρόνο να το διαβάσω ολόκληρο.Εξαιρετικό review ,όλες οι top ψήκτρες ,υπερπλήρη πίνακες τι άλλο να ζητήσει κανείς :respekt:

Νιώθω και δικαιωμένος με τον συνδυασμό που έκανα σε αεροψυξη (Megahalems+HAF 932) ασε που δεν χρειάζεται να σκουπίζω το δωμάτιο,το HAF μαζεύει όλη την σκόνη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά για τον κόπο σας! Από τα ελάχιστα review με σαφή μεθοδολογία, ξεκάθαρα αποτελέσματα και ωραίο τρόπο παρουσίασής τους. Πραγματικά άξιοι! Να 'στε καλά να συνεχίσετε την καλή δουλειά!

Link to comment
Share on other sites

Tελειο review ! Αν και εχω την V10 !! οσο για την corsair hydro h50 πιστευω πως ειναι καλυτερη απο ολες σε σχεση ογκου(χωραει σ ¨ολα τα κουτια) ,θορυβου,και αποδοσης .

Link to comment
Share on other sites

Kαλά, η V10 δεν παίζεται σε αυτό που λες :hehe:

Eιναι τρομακτικά μεγάλη, καταλαμβάνοντας την μισή σχεδόν motherboard

Αναμένουμε και την Η70 τώρα να δούμε μήπως θα έχουμε νέο βασιλιά :D

Link to comment
Share on other sites

Παίδες συγχαρητήρια όχι μόνο για το εξαιρετιό review αλλά και για τις αντοχές σας!

Έχω κάποιες ερωτησούλες για την Η50...

Η αντλία της πως πάει από θόρυβο; Είναι σε χαμηλά επίπεδα έτσι; Επίσης πιστέυετε ότι σε βάθος χρόνου θα αντέξει, ή θα τα φτύσει, αχρηστεύοντας όλο το kit;

Τέλος, φαντάζομαι δεν πρόκειται ποτέ να χρειαστεί αλλαγή υγρού ή κάτι παρόμοιο;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now