ipo

Τί θα θέλατε να έχει το hwbox.gr

Recommended Posts

imo το site είναι πολύ βαρύ και αυτό φαίνεται ιδιαίτερα σε mobile συσκευές. Πλέον επισκέπτομαι το hwbox από το κινητό και το tablet πολύ συχνά και η εμπειρία είναι απογοητευτική σε σχέση με άλλα site (π.χ. thelab, insomnia, myphone κτλ)

Το δοκίμασα μόλις και δεν μου φαίνεται "απογοητευτικό" σε σχέση με άλλα.

Γενικά δεν μου φαίνεται πως έχει και πολύ διαφορά. Ίσως και καθόλου!

Tapatalk ανοίγεις ή κανονικά μπάινεις?

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα από τι κινητό μπαίνεις στο 5s προφανώς κ δεν θα κολλάει αλλά ούτε και στο σ4 μου σε παλιότερα όμως κινητά την ακούνε! Το tapatalk είναι η καλύτερη λύση για όλους!

Link to comment
Share on other sites

Α) Με s3 μπαίνω στο κανονικό site. Δεν τρώω κολλήματα, αλλά η αίσθηση είναι σαφώς πιο βαριά και αυτό φαίνεται και στο desktop. Με το κινητό το lag κάνει την εμφάνισή του όταν πας να απαντήσεις σε thread

B) Σήμερα ανακάλυψα τη mobile εκδοχή του forum και όλα καλά. Όπως και νά 'χει όμως, το hwbox είναι αρκετά πιο βαρύ σε σχέση με άλλα forums

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν συμβαίνει σε άλλους, αλλά σε 4 διαφορετικούς υπολογιστές, με διάφορους browsers, (και σε mobile devices) μου κάνει το εξής, τόσο στην γρήγορη απάντηση, όσο και στον επεξεργαστή κειμένου. Κατά την πληκτρολόγηση, λαγκάρει, και δεν πιάνει όλα τα keystrokes. Πχ γρ'αφει ''keystos''

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξα το εισαγωγικό θέμα με το review του Cosmos SE από tapatalk και το λινκ απο κάτω που οδηγεί στο κυρίως review άνοιξε μέσω browser. Δεν μπορεί να συνεχιστεί η διαδικασία μέσω tapatalk;

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια καλύτερη και εύκολη στην ανάγνωση 1η σελίδα...

[MENTION=4576]petasis[/MENTION] εννοείς την αρχική μας που έχει όλες τις ειδήσεις και τα reviews? Αν ναι, stay tuned γιατί ετοιμάζονται τεράστιες αλλαγές, πολύ σύντομα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ως ένα σημείο είναι λογικό, αλλά πίστεψε με είναι ένας τεράστιος περιορισμός το software που χρησιμοποιούμε - ήταν το καλύτερο που μπορούσε να γίνει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now